41,2000 zł
-0,48% -0,2000 zł
Arts Alliance SA (AAS)

Powołanie Członka Rady Nadzorczej

Zarząd Arts Alliance S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) informuje, że w dniu 22 stycznia 2020 roku wedle posiadanych uprawnień powołał Pana Michała Heromińskiego na Członka Rady Nadzorczej Spółki.

Pan Michał Heromiński jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Wcześniej współpracował z CMS Cameron McKenna, holenderskim Rabobankiem oraz Inovo Venture Fund. W swojej praktyce koncentruje się na prawie nowych technologii oraz prawie spółek handlowych, doradzając spółkom prywatnym, giełdowym, komunalnym i spółkom skarb państwa. Specjalizuje się w szczególności w transakcjach fuzji i przejęć, przekształceniach i restrukturyzacji, doradztwie na rzecz funduszy inwestycyjnych i emitentów papierów wartościowych oraz negocjacjach.

Zgodnie z punktem Dobrych Praktyk spółek notowanych na NewConnect został udostępniony przez Członka Rady Nadzorczej Emitenta życiorys zamieszczony poniżej.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
Załączniki
20200122_132539_0000124410_0000117710.pdf
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.