7Levels pokazał swój nowy projekt potencjalnym partnerom podczas E3

2018-06-22 11:36
publikacja
2018-06-22 11:36

 7Levels zaprezentował podczas targów gier komputerowych E3 w Los Angeles pierwszy raz prototyp swojego nowego projektu, którego premierę planuje na przyszły rok, poinformował ISBnews prezes Paweł Biela.

/ fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

"Tegoroczne targi E3 były dla nas pierwszą okazją do zaprezentowania prototypu nowego projektu potencjalnym partnerom biznesowym. Przypomnę, że prace nad grą rozpoczęliśmy na przełomie 2017/2018. Jej premierę planujemy na przyszły rok" - powiedział ISBnews Biela.

W Los Angeles zależało spółce przede wszystkim na spotkaniach z wydawcami oraz zaprezentowaniu postępu prac z Nintendo. "Mogę zdradzić, że po kilku rozmowach za zamkniętymi drzwiami, projekt został bardzo ciepło przyjęty. Niemniej jest jeszcze za wcześnie, by mówić o szczegółach" - stwierdził prezes spółki. 

"Warto także wspomnieć, że w międzyczasie udało nam się opublikować duży update do naszego pierwszego projektu - gry 'Castle of Heart', która swoją premierę miała pod koniec marca 2018 i wydana została ekskluzywnie na platformie Nintendo Switch" - dodał Biela.

Aktualizację opracowano przede wszystkim w oparciu o liczne komentarze społeczności graczy, za co - jak wskazuje szef firmy - otrzymała ona wiele pozytywnych opinii. 

"Fani Switcha docenili fakt, że 7Levels jako deweloper nie pozostaje obojętny na ich uwagi. Na te chwilę, poza nowym projektem, skupiamy się także na przygotowaniu 'Castle of Heart' do wprowadzenia na rynki azjatyckie" - podsumował Biela.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych. 

Sebastian Gawłowski 

Źródło:
Tematy
 Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki