REKLAMA

60 dni darmowego Empik Premium

2020-04-20 10:00
publikacja
2020-04-20 10:00

Darmowa usługa Empik Premium dostępna przez 60 dni. W ciągu pierwszego miesiąca trwania promocji przybyło 500 tys. nowych użytkowników.

fot. Michał Dyjuk / / FORUM

Empik wprowadził nową odsłonę akcji darmowego pakietu Premium. Od 18 kwietnia br. użytkownicy mogą aktywować na okres 60 dni darmowy dostęp do usługi. Pierwszy bezpłatny dostęp do Empik Premium na 30 dni został uruchomiony po ogłoszeniu narodowej kwarantanny i trwał do 16 kwietnia br. W ramach Empik Premium użytkownicy mogą liczyć na:

  • do 20% zniżki w Empik.com,
  • darmowa dostawa zamówień,
  • cashback do 3% zwrotu wydanych środków (max. 600 zł),
  • 50 odbitek za 1 gr,
  • zniżki na empikfoto.pl,
  • darmowy dostęp do aplikacji Empik Go.

- W ciągu miesiąca z Empik Premium skorzystało już ponad pół miliona osób, w większości kobiet. Wśród nowych użytkowników dominują osoby młode (20-latkowie). Przełożyło się to na znaczący wzrost zainteresowania książkami, zarówno drukowanymi, jak i dostępnymi właśnie w formie elektronicznej. Klienci, którzy dołączyli do akcji w minionym miesiącu, dodali do wirtualnych bibliotek w aplikacji aż 2 mln e-booków i audiobooków – przeczytamy na empik.com.

Aktywacja Empik Premium odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.empik.com/podarujmy-sobie-usmiech. Wystarczy podać adres e-mail, żeby wygenerować kod umożliwiający korzystanie z pakietu premium. Kod można wykorzystać, logując się na konto użytkownika i wyrażając niezbędne zgody. Tym razem Empik nie wymaga rejestracji przy użyciu karty płatniczej. Oferta jest ważna bezterminowo do odwołania. Z promocji mogą w dowolnym momencie skorzystać osoby, które nie aktywowały wcześniej darmowego pakietu.

Standardowo pakiet Empik Premium to miesięczny koszt 9,99 zł. Sklep oferuje zniżkę, jeżeli klient zdecyduje się na zakup na pół roku (8,33 zł/miesiąc) lub rok (6,67 zł/miesiąc).

DF

Źródło:
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki