WEBINAR

5 promocji bankowych z premią od 350 zł. Prześwietlamy promocje

Monika Dekrewicz2021-07-23 10:40analityk Bankier.pl
publikacja
2021-07-23 10:40

Kiedy procenty na lokatach nie zachwycają, zarobek w bankach ukrywa się gdzie indziej – zaszyty w promocjach kont osobistych, kart kredytowych czy innych produktów bankowych. Klienci indywidualni mogą obecnie liczyć na nagrody o wartości nawet 500 zł.

5 promocji bankowych z premią od 350 zł. Prześwietlamy promocje
5 promocji bankowych z premią od 350 zł. Prześwietlamy promocje
fot. dencg / / Shutterstock

Kolejne wydanie „Prześwietlamy promocje” to pakiet, który powinien zadowolić najbardziej wymagających wyjadaczy wisienek. Trzy oferty dadzą zarobić co najmniej 400 zł, pozostałe dwie niewiele mniej. Niektóre z promocji kończą się lada chwila, dlatego warto się pospieszyć.

Można zarobić do 500 zł

Najlepsze promocje bankowe – lipiec 2021

Co do zdobycia?

Bank i produkt objęty promocją

Do kiedy?

Skorzystaj z promocji

500 zł (karty podarunkowe Allegro)

BNP Paribas Bank Polska

Karta kredytowa Mastercard Standard, Karta kredytowa Mastercard Gold

30 września 2021 r.

„Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową”

450 zł

mBank

eKonto osobiste

13 sierpnia 2021 r.

„Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja” oraz „eKonto osobiste plus premia”

400 zł (karty podarunkowe Allegro)

Citi Handlowy

Karta kredytowa Citi Simplicity

2 sierpnia 2021 r.

„Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity,

zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja V”

300 zł premii + 70 zł rabatu w CCC

Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę,

Konto Select

31 lipca 2021 r.

„Otwórz Konto, zyskaj 300 zł – edycja II” oraz

„Mogę więcej z Kontem Jakie Chcę lub

Kontem Select”

350 zł

BNP Paribas Bank Polska

Konto Otwarte na Ciebie

31 lipca 2021 r. lub wyczerpania puli 3000 rejestracji

„Konto na upały”

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie regulaminów promocji

500 zł do Allegro od BNP Paribas Bank Polska

Promocja „Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową” to najnowsza oferta BNP Paribas Banku Polska, która ma zachęcić do skorzystania z jednej z dwóch kart kredytowych z jego oferty – Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Promocja jest skierowana do nowych klientów, czyli w tym przypadku osób, które od 1 grudnia 2019 r. do 1 lipca 2021 r. (dzień startu promocji) nie miały z bankiem umowy o kartę kredytową.

Reklama

W ramach tej promocji bank przewiduje nie jeden, a dwa rodzaje nagród – pierwszy z nich to karty podarunkowe do Allegro, drugi zwolnienie z opłat miesięcznych za korzystanie z karty przez pierwszy rok jej użytkowania. O lepsze warunki cenowe nietrudno, bowiem przysługują one za samo zawarcie umowy z bankiem o produkt. W przypadku kart podarunkowych do Allegro możliwe jest otrzymanie od 1 do 5 takich prezentów od banku. Każdy z nich jest warty 100 zł i można go otrzymać po dokonaniu płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 1000 zł w danym miesiącu. Bank sprawdza ten warunek przez kolejne 5 miesięcy, czyli tyle, ile jest nagród do zdobycia. Aby odebrać karty podarunkowe, konieczne jest zarejestrowanie się w programie Mam Bonus. Klienci mogą powiększyć zdobycz o nagrody w ramach ofert „5000 pkt na start” i „200 punktów za rejestrację”.

Promocja obowiązuje do 30 września 2021 r. Regulamin oferty dostępny jest pod tym adresem.


450 zł za eKonto osobiste od mBanku

Poszukujący nowego konta osobistego mogą rozważyć założenie flagowego produktu mBanku. Robiąc to do ok. połowy sierpnia można zgarnąć do 450 zł przy założeniu, że skorzysta się z dwóch ofert - „Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja” oraz „eKonto osobiste plus premia”. Mimo że warunki promocji różnią się od siebie, jedno jest niezmienne – zainteresowany musi być nowym klientem dla banku, tj. nie mógł być posiadaczem lub współposiadaczem konta (również oszczędnościowego) w mBanku po 1 stycznia 2018 r. Z oferty nie skorzysta również grupa osób, które po tym terminie złożyły wniosek o eKonto osobiste i których wniosek jest procesowany przez bank.

Wracając do wspominanych warunków dodatkowych, trzeba podkreślić, że pierwszeństwo w tym zakresie mają wymogi promocji „Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja” i to od nich należy zacząć walkę o premię. Złożenie wniosku na specjalnej stronie internetowej, otwarcie konta i zapewnienie dokonania min. 8 transakcji (transakcje bezgotówkowe zrealizowane kartą, transakcje BLIK, płatności telefonem oraz przelewy zewnętrzne) to w skrócie kryteria do odhaczenia. Za spełnienie tych wymogów klient otrzymuje 150 zł.

Promocja „eKonto osobiste plus premia” da zarobić 300 zł, o ile klient otworzy konto za pomocą e-dowodu lub aplikacji mobilnej (na tzw. selfie), założy dziecku eKonto Junior oraz czterokrotnie zapewni wpływ w wysokości 1000 zł połączony z realizacją min. 8 transakcji bezgotówkowych. Nagrody są podzielone na pule po 50 zł. Można próbować zgarnąć je wszystkie lub skupić się tylko na części z nich. Dodatkowa nagroda za założenie rachunku to podwyższone do 1,70 proc. rocznie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Moje cele.

Promocja „Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja” obowiązuje do 13 sierpnia 2021 r. Jej regulamin można znaleźć tutaj. Dokument dotyczący oferty specjalnej „eKonto osobiste plus premia” można z kolei przeczytać tutaj. Obie promocje eKonta osobistego od mBanku opisywaliśmy w poprzednim wydaniu „Prześwietlamy promocje”. Wchodząc na ten artykuł, można poznać dokładne terminy i warunki dotyczące poszczególnych nagród.


Vouchery na Allegro na 400 zł od Citi Handlowego

Bony do Allegro i karta kredytowa to połączenie, które pojawia się nie tylko w BNP Paribas Banku Polska. Nowi klienci, którzy założą kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym również mogą liczyć na podobną nagrodę – bon o wartości 400 zł do Allegro. Kim jest nowy klient? To osoba, która od 1 stycznia 2020 r. nie posiadała w tym banku głównej karty kredytowej. Z oferty mogą zatem skorzystać np. korzystający z konta osobistego w Citi Handlowym.

Jakie są dodatkowe warunki promocji? Klient musi złożyć i zawrzeć wniosek o kartę, aktywować ją w aplikacji mobilnej w terminie oraz dostarczyć bankowi dokument dochodowy. Po zapewnieniu dokonania płatności bezgotówkowych w wysokości min. 300 zł łącznie w choć jednym z 12 następujących miesięcy klient otrzymuje zwolnienie z opłat, które standardowo naliczają się za korzystanie z karty, na 12 miesięcy. Nagroda w postaci karty podarunkowej, czy inaczej vouchera, przysługuje, jeśli świeżo upieczony klient dokona płatności na kwotę łączną min. 1000 zł w ciągu trzech pierwszych miesięcy korzystania.

Wnioski o kartę można składać do 2 sierpnia 2021 r. włącznie. Więcej informacji np. na temat wymaganej dokumentacji dla poszczególnych źródeł dochodu, można znaleźć w regulaminie.


300 zł + bonus od Santandera za konto

300 zł i bon o wartości 70 zł do CCC mogą otrzymać nowi klienci Santander Banku Polska, którzy skuszą się na Konto Jakie Chcę lub Konto Select.

Aby zarobić na ofercie „Otwórz Konto, zyskaj 300 zł – edycja II”, należy po złożeniu wniosku przez specjalną stronę internetową i otwarciu rachunku zapewnić przez trzy następujące po sobie miesiące wpływ w wysokości min. 1000 zł, wykonać transakcję bezgotówkową na kwotę min. 10 zł oraz zalogować się do aplikacji mobilnej. Bank wypłaca nagrodę w dwóch turach. Promocja jest skierowana do nowych klientów, co bank rozumie jako osoby, które od 1 lipca 2020 r. nie posiadały lub współposiadały konta osobistego w banku. Dla tych, którzy już kiedyś skorzystali na promocji Santandera, karencja jest nieco dłuższa i liczy się od 1 kwietnia 2019 r.

Dodatkowa nagroda w postaci bonu o wartości 70 zł do sieci sklepów CCC jest bohaterem innej promocji - "Mogę więcej z Kontem Jakie Chcę lub Kontem Select” . Aby liczyć na bonus, należy przystąpić do klubu CCC i zrobić zakupy za min. 200 zł w jego sklepie internetowym.

Pierwsza promocja obowiązuje do 31 lipca 2021 r., druga nieco dłużej – do 15 sierpnia 2021 r. Regulamin oferty z premią pieniężną dostępny jest tutaj, natomiast dokument obejmujący bonus do sieci sklepów CCC – pod tym linkiem.


Do 350 zł w nietypowej promocji BNP Paribas Banku Polska

BNP Paribas Bank Polska zachęca rozglądających się za nowym kontem osobistym premią w wysokości do 350 zł. Osoby, które nie posiadały lub współposiadały w ciągu ostatnich 12 miesięcy konta osobistego, mogą na niej skorzystać, jeśli założą Konto Otwarte na Ciebie i spełnią dodatkowe warunki.

Lista wymogów jest długa, ale wystarczy ją zrealizować tylko raz w jednym miesiącu – sierpniu. Do zadań nowego klienta należy wykonanie dwóch przelewów, zrealizowanie kartą transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł, wykonanie co najmniej dwóch transakcji mobilnych (Apple Pay lub Google Pay) oraz otrzymanie wpływów nie niższych niż 1000 zł. Wysokość premii uzależniona jest od maksymalnej temperatury mierzonej w Polsce w lipcu br. Taki wynik należy pomnożyć dziesięciokrotnie np. 34 stopnie to nagroda w wysokości 340 zł itd. Premia nie może przekroczyć 350 zł.

Promocja obowiązuje do 31 lipca 2021 r. lub osiągnięcia puli 3000 rejestracji. Dla zainteresowanych dostępny jest regulamin promocji.

Zapisz się na newsletter "Prześwietlamy promocje"

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityk Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
demeryt_69
https://bankobranie.blogspot.com/

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki