3dart.com nagrodzony za Frugo.pl

3dart.com nagrodzony za Frugo.pl


3dart.com został laureatem nagrody w Międzynarodowym Konkursie Marketingu Bezpośredniego Boomerang 2000.

Podczas odbywającej się 29 marca w Klubie Scena 2000 w Warszawie Gali Konkursu, organizowanej przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego, dyrektorzy kreatywni 3dart.com odebrali nagrodę główną, przyznawaną w kategorii "Internet i nowe media" za serwis Frugo.pl. Kreacja 3dart.com została uznana najlepszą kampanią marketingu bezpośredniego związaną z Internetem.

"Bohater witryny Marian D. - przebojowy chłopak z Babięt, który swą wirtualną karierę rozpoczynał od ganiania po polu za kurkami, wyrósł obecnie na najpopularniejszą postać polskiej części Internetu. Każdego dnia zasypywany jest "stertą" wirtualnych listów z prośbami a to o autograf, a to o nową tapetę na desktop, a to propozycjami i pomysłami na następne przygody" - czytamy w informacji 3dart.com.

Nagrodą Boomerangu Marian kontynuuje pasmo interaktywnych sukcesów, które rozpoczął od zdobycia Grand Prix Cyberkreatury oraz CyberKreatury za najlepszy marketing na stronach WWW 2000 roku, poprzez nagrodę Złotego Tytana na Międzynarodowym Festiwalu Reklamy CrackFilm 2001.

3dart.com to firma od pięciu lat tworząca rozwiązania e-biznesowe, zajmująca się e-consultingiem i e-marketingiem. Firma ma na swoim koncie ponad 100 zrealizowanych projektów dla klientów, takich jak: PPU, Bestfoods, Alima-Gerber, Ericsson, Hewlett-Packard, Era GSM, KAI czy Ministerstwo Finansów.

+ Biznesnet.pl: Frugo.pl: metody budowania lojalności konsumentów. Obecność produktu w Internecie
+ 3dart.com
+ Frugo.pl
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.