REKLAMA

200 zł premii + 20 zł na goodie.pl za konto w Banku Millennium. Prześwietlamy promocję

Monika Dekrewicz2020-08-20 09:35redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-08-20 09:35

Zainteresowani kontem osobistym w Banku Millennium mogą teraz dodatkowo zarobić 200 zł oraz otrzymać kod uprawniający do zwrotu w wysokości 20 zł na goodie.pl. Aby zgarnąć wspomniane nagrody, wystarczy spełnić warunki dotyczące wpływów i płatności bezgotówkowych.

Promocja „Poczuj swobodę i zyskaj” to kolejna odsłona sprzedaży premiowej Banku Millennium. Wymogi oferty są zbliżone do poprzednio opisywanej przez nas promocji przy czym obecnie bank rozszerzył sposoby założenia rachunku. Jedną z możliwości jest np. założenie konta na selfie, co wcześniej nie było możliwe z uwagi na brak takich rozwiązań w banku. Wciąż jednak należy pamiętać o złożeniu wniosku przez specjalną stronę promocji.

Redakcja Bankier.pl prześwietla promocje, pokazując ich mocne i słabe strony. Subskrybuj nowy newsletter » / Bankier.pl

Warunki promocji i kalendarium

Premia, warunki, terminy. Te trzy hasła definiują każdą promocję bankową. W przypadku oferty Banku Millennium te ostatnie mogą odegrać jeszcze większą rolę. Klient jest bowiem zobowiązany do powtarzania cyklu spełniania wymogów promocji przez trzy miesiące.

Kalendarium promocji „Poczuj swobodę i zyskaj”

do 31 sierpnia 2020 r. lub po przekroczeniu puli 20 000 założonych kont

 • zawarcie umowy o Konto 360° lub Konto 360° Student za pośrednictwem specjalnej strony internetowej

Dotyczy nagrody w postaci kodu uprawniającego do otrzymania zwrotu w wysokości 20 zł na goodie.pl oraz premii w wysokości 200 zł

 • wyrażenie zgód marketingowych,
 • aktywowanie aplikacji mobilnej

Dotyczy premii w wysokości 200 zł

od 1 do 30 września 2020 r.

 • zasilenie konta kwotą łączną w wysokości min. 1000 zł,
 • dokonanie min. jednej płatności kartą lub Blikiem.

Dotyczy premii w wysokości 200 zł

do 30 września 2020 r.

 • przekazanie kodu uprawniającego do otrzymania zwrotu w wysokości 20 zł na goodie.pl w wiadomości SMS

od 1 do 31 października 2020 r.

 • zasilenie konta kwotą łączną w wysokości min. 1000 zł,
 • dokonanie min. jednej płatności kartą lub Blikiem.

Dotyczy premii w wysokości 200 zł

od 1 do 30 listopada 2020 r.

 • zasilenie konta kwotą łączną w wysokości min. 1000 zł,
 • dokonanie min. jednej płatności kartą lub Blikiem.

Dotyczy premii w wysokości 200 zł

do 31 grudnia 2020 r.

 • wypłata 200 zł na konto klienta.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Oferta „Poczuj swobodę i zyskaj” skierowana jest do nowych klientów banku. Bank Millennium definiuje takie osoby dość szeroko. Zainteresowani nie mogli na dzień rozpoczęcia promocji (3 lipca br.) posiadać żadnego produktu w banku i być stroną jakiejkolwiek umowy z bankiem (np. jako współposiadacz rachunku). Co więcej, bank wyklucza z promocji osoby, które zdążyły już w przeszłości wziąć udział w akcji promocyjnej jednego z premiowanych ROR-ów, czyli Konta 360° lub Konta 360° Student.

Dodatkowe ograniczenie podkreślane przez bank to m.in. wiek klienta, który nie może wynosić mniej niż 18 lat. Pod uwagę nie będą również brane wnioski osób, które są w trakcie otwierania jakiekolwiek produktu w banku.

Oferta obejmuje dwie nagrody. Jedną z nich jest kod uprawniający do otrzymania zwrotu na goodie.pl na kwotę 20 zł, który przysługuje już za samo otwarcie rachunku. Po wpisaniu otrzymanego kodu w aplikacji goodie lub na goodie.pl saldo konta cashback zostanie powiększone o 20 zł.

Punktem, który może niektórym przysporzyć problemów, jest zapis na temat wpływów. Bank nie zaliczy klientom przelewów między rachunkami własnymi, czyli posiadanymi przez uczestnika w Banku Millennium. Transakcje kartą również są ściśle zdefiniowane. Do tej puli nie wchodzą wypłaty gotówki, transakcje niebędące zapłatą za towary czy usługi, transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwoty transakcji zwróconych na rachunek zanim klient nabędzie prawo do uzyskania premii.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w regulaminie.

Co jeszcze warto wiedzieć o kontach w promocji?

Bank Millennium nie po raz pierwszy rozszerza swoją promocję do dwóch kont osobistych. Jedno z nich to korzystniejsza oferta dla młodych, a drugie jest skierowane do osób, które przekroczyły już wiek uprawniający do lepszych warunków cenowych.

W obu przypadkach można się cieszyć brakiem opłat podstawowych po spełnieniu warunków dodatkowych. W przypadku Konta 360° cennik wygląda następująco:

 • prowadzenie konta – 8 zł lub 0 zł (brak opłaty dla osób, które zapewnią wpływ w wysokości 1000 zł oraz zrealizują min. jedną płatność kartą lub Blikiem),
 • obsługa karty debetowej – 7 zł lub 0 zł (brak opłaty po spełnieniu warunków bezpłatności konta),
 • przelewy internetowe – 0 zł,
 • wypłata z bankomatu własnego – 0 zł,
 • wypłata z bankomatu obcego w kraju – 1 zł, 5 zł lub 0 zł (brak opłaty po spełnieniu warunków bezpłatności konta).

Więcej informacji na temat tego rachunku można znaleźć w artykule „Darmowe Konto 360° w Banku Millennium”.

Dla osób, które mają nie więcej niż 26 lat, bank przygotował inny wariant Konta 360°. Opłaty, które obejmują ten ROR to:

 • prowadzenie konta – 0 zł,
 • obsługa karty debetowej – 4 zł lub 0 zł (brak opłat dla osób, które zrealizują min. jedną płatność kartą lub Blikiem),
 • przelewy internetowe – 0 zł,
 • wypłata z bankomatu własnego – 0 zł,
 • wypłata z bankomatu obcego w kraju – 1 zł, 5 zł lub 0 zł (brak opłaty po spełnieniu warunków bezpłatności karty).

Opłaty podstawowe to zaledwie ułamek tego, co powinni wiedzieć o koncie jego posiadacze. Więcej szczegółów odkryje artykuł „Konto 360° Student w Banku Millennium – warunki prowadzenia rachunku”.

Czy skorzystanie z promocji się opłaca?

Kilka plusów promocji „Poczuj swobodę i zyskaj” od razu rzuca się w oczy. Jednym z nich jest możliwość zdobycia nagrody za samo założenie konta. Osoby, którym nie uda się z jakiegoś powodu zrealizować pozostałych warunków, otrzymają nagrodę pocieszenia w postaci kodu do goodie.pl na 20 zł. Ta nagroda trafi zresztą do wszystkich nowych klientów, którzy skuszą się na Konto 360° lub Konto 360° Student w czasie promocji.

Pozostałe korzyści również krążą wokół wymogów promocji. Warto zauważyć, że pokrywają się one z warunkami zwalniającymi z opłat podstawowych takich jak prowadzenie konta, obsługa karty i wypłaty z bankomatów (w przypadku Konta 360°). Jednym z nich są comiesięczne wpływy, które mogą pochodzić z dowolnego konta poza innym rachunkiem w Banku Millennium należącym do klienta. Nie musi to być wpływ wynagrodzenia jak w niektórych bankach.

Z premią będą musieli się niestety pożegnać korzystający z innych produktów Banku Millennium oraz osoby, które już wcześniej brały udział w podobnej promocji obejmującej konta osobiste. Bank Millennium należy do grupy instytucji, które bardzo rygorystycznie podchodzą do statusu nowego klienta, co jest największym minusem tej promocji.

Konieczne będzie również systematyczne spełnianie warunków. Ominięcie choćby jednego warunku w jednym z podanych miesięcy oznacza koniec szans na dodatkowy zysk.

Zapisz się na newsletter "Prześwietlamy promocje"

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki