REKLAMA

12 godzin bez Ryanaira. Nie kupisz biletu, nie odprawisz się online

Malwina Wrotniak2018-11-06 08:36redaktor naczelna Bankier.pl
publikacja
2018-11-06 08:36

Od środy po południu Ryanair planuje kilkunastogodzinną przerwę techniczną, w czasie której pasażerowie nie będą mogli dokonać odprawy online czy kupić biletu ani przez stronę internetową, ani przez aplikację mobilną.

Irlandzki przewoźnik w oficjalnym komunikacie skierowanym do mediów poinformował o planowanej przerwie w dostępie do swojej strony internetowej i aplikacji mobilnej.

Ze względu na "aktualizację systemu", od środy 7 listopada godz. 18:00 do czwartku 8 listopada, godz. 6:00 nie będzie działała strona internetowa www.ryanair.com oraz aplikacja mobilna Ryanaira.

fot. / / Ryanair

W związku z tym nie będzie można ani sprawdzić cen połączeń lotniczych, kupić biletu ani zarządzać swoją rezerwacją - w tym dokonać odprawy online.

Dla pasażerów planujących podróż z Ryanairem w tym tygodniu to informacja istotna o tyle, że posiadacze najtańszych biletów mają na odprawę niewiele czasu, bowiem bez wykupienia miejsca można dokonać odprawy tylko w ciągu 48 godzin poprzedzających wylot.

Biuro prasowe Ryanaira donosi, że wszyscy pasażerowie wybierający się w podróż 7 lub 8 listopada  zostali już poinformowani e-mailem i SMS-em o konieczności odprawienia się z wyprzedzeniem - we wtorek 6 listopada.

Źródło:
Malwina Wrotniak
Malwina Wrotniak
redaktor naczelna Bankier.pl

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą". Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy
Otwórz konto firmowe mBiznes Standard w mBanku wraz z kartą firmową np. Mastercard i zyskaj 350 zł premii

Otwórz konto firmowe mBiznes Standard w mBanku wraz z kartą firmową np. Mastercard i zyskaj 350 zł premii

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki