12 godzin bez Ryanaira. Nie kupisz biletu, nie odprawisz się online

redaktor naczelna portalu Bankier.pl

Od środy po południu Ryanair planuje kilkunastogodzinną przerwę techniczną, w czasie której pasażerowie nie będą mogli dokonać odprawy online czy kupić biletu ani przez stronę internetową, ani przez aplikację mobilną.

Irlandzki przewoźnik w oficjalnym komunikacie skierowanym do mediów poinformował o planowanej przerwie w dostępie do swojej strony internetowej i aplikacji mobilnej.

Ze względu na "aktualizację systemu", od środy 7 listopada godz. 18:00 do czwartku 8 listopada, godz. 6:00 nie będzie działała strona internetowa www.ryanair.com oraz aplikacja mobilna Ryanaira.

Przerwa techniczna w Ryanairze. Nie będzie działała strona internetowa i aplikacja mobilna
Przerwa techniczna w Ryanairze. Nie będzie działała strona internetowa i aplikacja mobilna (Ryanair)

W związku z tym nie będzie można ani sprawdzić cen połączeń lotniczych, kupić biletu ani zarządzać swoją rezerwacją - w tym dokonać odprawy online.

Dla pasażerów planujących podróż z Ryanairem w tym tygodniu to informacja istotna o tyle, że posiadacze najtańszych biletów mają na odprawę niewiele czasu, bowiem bez wykupienia miejsca można dokonać odprawy tylko w ciągu 48 godzin poprzedzających wylot.

Biuro prasowe Ryanaira donosi, że wszyscy pasażerowie wybierający się w podróż 7 lub 8 listopada  zostali już poinformowani e-mailem i SMS-em o konieczności odprawienia się z wyprzedzeniem - we wtorek 6 listopada.

Malwina Wrotniak

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 1,7% III 2019
PKB rdr 4,9% IV kw. 2018
Stopa bezrobocia 6,1% I 2019
Przeciętne wynagrodzenie 4 931,8 zł I 2019
Produkcja przemysłowa rdr 5,6% III 2019

Znajdź profil