REKLAMA

GAMING11 bit studios rusza z "The Thaumaturge". To największy jak dotąd projekt spółki

2023-02-27 17:10, akt.2023-02-27 17:28
publikacja
2023-02-27 17:10
aktualizacja
2023-02-27 17:28

11 bit studios rozpoczęło kampanię promocyjno-marketingową gry "The Thaumaturge" (wcześniejsza nazwa kodowa "Vitriol") - podała spółka w komunikacie. Jest to jak dotąd największy projekt wydawniczy 11 bit studios.

11 bit studios rusza z "The Thaumaturge". To największy jak dotąd projekt spółki
11 bit studios rusza z "The Thaumaturge". To największy jak dotąd projekt spółki
/ store.steampowered.com/

Producentem "The Thaumaturge" jest Fool's Theory, podmiot stowarzyszony 11 bit studios, które jest wydawcą gry.

Jak podano, spółka uruchomiła m.in. oficjalną stronę internetową The Thaumaturge, karty produktu w serwisach: Steam, Epic Games Store i GOG oraz profile gry w najważniejszych serwisach społecznościowych, w tym: Facebook i Twitter. Zamieściła także trailer gry.

"The Thaumaturge" to produkcja z gatunku RPG, której akcja osadzona jest w zróżnicowanej kulturowo Warszawie z początku XX wieku. Gracze, wkraczając do duchowego świata napędzanego mocami ukrytymi przed zwykłymi ludźmi, muszą podejmować szereg moralnie niejednoznacznych wyborów, z których konsekwencjami będą musieli się zmierzyć" - napisano w komunikacie.

Za produkcję gry odpowiedzialny jest zespół ok. 60 osób i - jak podano - jest to jak dotąd największy projekt wydawniczy 11 bit studios.

Gameplay demo rozgrywki "The Thaumaturge" zostanie zaprezentowane za zamkniętymi drzwiami na tegorocznych targach GDC, które odbędą się w marcu w San Francisco (USA).

doa/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki