REKLAMA
BADANIE

100 zł za używanie obecnego konta - jak zgarnąć premię?

Wojciech Boczoń2023-03-09 13:00analityk Bankier.pl
publikacja
2023-03-09 13:00

Na łamach Bankier.pl regularnie analizujemy promocje bankowe. Z reguły oferty kierowane są jednak do nowych klientów. Mastercard proponuje obecnym posiadaczom kart promocję, w której zgarnąć można równowartość 100 zł. Oto jej warunki.

100 zł za używanie obecnego konta - jak zgarnąć premię?
100 zł za używanie obecnego konta - jak zgarnąć premię?
/ Mastercard

Zasady promocji są proste. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Oczywiście oferta kierowana jest do posiadaczy plastików z logo tej organizacji. Nie wszystkie karty biorą udział w promocji – by sprawdzić, czy Twoja karta jest uprawniona do udziału, wystarczy na stronie bezcennechwile.mastercard.pl wprowadzić pierwszych osiem cyfr karty.

Jaka jest nagroda?

Po dokonaniu rejestracji w programie należy za pomocą karty wydać co najmniej 100 zł w terminie do 30 dni. Nagrodą w promocji jest 8000 pkt., które stanowią równowartość dwóch voucherów po 50 zł do odebrania u partnerów programu w katalogu nagród.

Reklama

Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi nie później niż w terminie 30 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków jej otrzymania, a jej przyznanie zostanie dokonane poprzez zasilenie rachunku programu uczestnika odpowiednią liczbą punktów. Trzeba jednak pamiętać, że punkty przyznane w ramach nagrody ważne są przez 3 miesiące. Później wygasają.

Promocja trwa do 17 maja, ale jest limitowana. Pula nagród wynosi 78 333 po 8000 punktów każda. Mastercard będzie informował na stronie programu o jej wyczerpaniu.

Punkty można wymienić na nagrody z katalogu Mastercarda. Może to być na przykład voucher do Empiku na 50 zł czy voucher o takiej samej wartości na stacje Circle K. Ale nie tylko – firma udostępna całą paletę nagród. Od voucherów zakupowych po wydarzenia sportowe czy festiwale muzyczne i wiele innych. Katalog nagród jest sukcesywnie uzupełniany o nowe nagrody. Aktualny stan i opisy nagród są dostępne po zalogowaniu na konto w programie.

Jakie karty biorą udział w programie?

Przykładowe karty biorące udział w programie

Bank

Karta

Konto

Alior Bank

Debit Mastercard zbliżeniowa

Konto Jakże Osobiste

Bank Pekao

MasterCard Debit

Konto Przekorzystne

Bank BPS

Karta Mastercard PayPass

iKonto

Bank Pocztowy

Karta z Logo Poczty Polskiej

Konto w Porządku

BOŚ

Debit Standard

Konto Bez Kosztów

Citi Handlowy

Citi Konto

CitiKonto

VeloBank

Mastercard Debit Standard

VeloKonto

Santander Bank Polska

Karta do konta Dopasowana Mastercard

Konto Jakie Chcę

A także wybrane karty kredytowe (np. Millennium, mBank) oraz karty fintechów (np. Zen, Edenred).

Jeśli Twoja karta do konta to Visa, zawsze możesz wziąć drugi plastik Mastercarda lub wymienić kartę jednej organizacji na drugą.

A co, jeśli karta nie działa w programie?

Nie wszystkie banki współpracują z Mastercard w zakresie programu Bezcenne Chwile. Jednak nic straconego. Zajrzyj do naszego ostatniego przeglądu promocji bankowych – być może znajdziesz inną wartą uwagi akcję. Do zgarnięcia w niektórych bankach jest nawet kilkaset złotych.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r.

Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (9)

dodaj komentarz
zoomek
Po pierwsze (wydrukować i przyczepić sobie na drzwiach lodówki aby codziennie to oglądać) - pieniądze w banku są własnością banku!
Ty masz tylko roszczenie - nie jesteś właścicielem.
PAMIĘTAJ!!!
"Nie jesteś właścicielem własnych pieniędzy jeśli są w banku."
https://www.bitchute.com/video/vTbuc2b24Kdv/
"Prawdziwy
Po pierwsze (wydrukować i przyczepić sobie na drzwiach lodówki aby codziennie to oglądać) - pieniądze w banku są własnością banku!
Ty masz tylko roszczenie - nie jesteś właścicielem.
PAMIĘTAJ!!!
"Nie jesteś właścicielem własnych pieniędzy jeśli są w banku."
https://www.bitchute.com/video/vTbuc2b24Kdv/
"Prawdziwy pieniądz"
https://www.bitchute.com/video/EcZPLtARPHW9/
...
Krótkie po 2 minuty filmiki.
dawid_gmyrek
Tu chodzi o 2 bony każdy wartości 50 zeta do realizacji w sieciach takich jak np. EuroAGD czy Carrefour.
zoomek odpowiada dawid_gmyrek
A Ty nie rozumiesz o czym informuję? Nie każdy sobie zdaje spraw z tego że nie jest właścicielem teoretycznie swoich pieniędzy jeśli są w banku. To jest fundamentalne bo to oznacza że nielegalnym jest zmuszanie ludzi i firm do rozliczeń bezgotówkowych ponieważ z prawnego punktu widzenia traci się kontrolę, zmienia się stan prawny A Ty nie rozumiesz o czym informuję? Nie każdy sobie zdaje spraw z tego że nie jest właścicielem teoretycznie swoich pieniędzy jeśli są w banku. To jest fundamentalne bo to oznacza że nielegalnym jest zmuszanie ludzi i firm do rozliczeń bezgotówkowych ponieważ z prawnego punktu widzenia traci się kontrolę, zmienia się stan prawny środków finansowych.
Chyba do Was nie dociera jak jest to ważne.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
zoomek
Wolność to pieniądz kruszcowy który nie podlega dodrukowi. Wszystko pozostałe to słodkie pierdy.
kch002 odpowiada zoomek
Idz i zaplac tym pieniadzem kruszcowym w markecie. Naprzod musisz wymienic go na papierowe "nielubiane" przez ciebie banknoty, a dostaniesz ich tyle za ten kruszec, ile drugi chetny bedzie gotow za niego zaplacic. Sama idea papierowego pieniadza nie jest zla, a problemem sa banki centralne wprowadzajace na rynek "pusty" Idz i zaplac tym pieniadzem kruszcowym w markecie. Naprzod musisz wymienic go na papierowe "nielubiane" przez ciebie banknoty, a dostaniesz ich tyle za ten kruszec, ile drugi chetny bedzie gotow za niego zaplacic. Sama idea papierowego pieniadza nie jest zla, a problemem sa banki centralne wprowadzajace na rynek "pusty" pieniadz, za ktorym nie ida zadne wytworzone dobra.
zoomek odpowiada kch002
Jesteś jak dzieciak. Czas jak zwykle przyzna rację posidaczom kruszcu. Jeszcze masz czas, może jeszcze chwila do roku 1950 bis. Sprawdź co zrobili wtedy. A tu sobie zobacz czego uczy historia.
https://www.bitchute.com/video/EcZPLtARPHW9/
2 minuty, sprawdź.
zoomek odpowiada kch002
Idea jest zła ponieważ zawsze umożliwia dodruk. Właśnie dlatego żydowskie rody banksterskie myślą o sobie jako o bogach. Bo kreują bez żadnch zahamowań. Zapoznaj się z historią FEDu.
ohh
Co to za artykuł. Tylko dla Nowych Klientów a nie obecnych. Każdy obecny kto miał być w programie to już jest. Clickbait.

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki