MADE IN WROCLAW
Pekao Alternatywny - Absolutnej Stopy Zwrotu (Pekao Funduszy Globalnych SFIO) (PIO63)
13,64 PLN
-0,58%-0,08 PLN
Pt. 23.10.2026

Widzisz błąd? Masz sugestię lub pytanie?

Napisz do nas!

Stopy zwrotu funduszu na tle funduszy z grupy absolutnej stopy zwrotu uniwersalne

Nazwa funduszu1D7D1M3M6M1R3L5LData
Ipopema Aktywnej Selekcji (Ipopema SFIO)+0,32%+0,18%+2,60%+3,18%+7,77%+10,62%+47,53%+47,96%2026-10-23
QUERCUS Absolutny (Parasolowy SFIO)+0,07%-1,57%-4,16%-7,25%-7,99%+1,10%+19,67%+18,72%2026-10-23
PZU FIZ Feniks Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-8,07%-15,21%-10,70%-- ---- ---- --2026-10-23
Opoka Alfa (Opoka FIZ)0,00%0,00%-6,15%-3,40%-1,90%+8,70%+48,49%+52,73%2026-10-23
QUERCUS Global Balanced (Parasolowy SFIO)-0,07%-0,92%-2,33%-1,26%+1,19%+11,38%+64,43%+38,73%2026-10-23
Insignis Long FIZ0,00%0,00%+2,67%+18,65%+37,22%+48,53%+131,07%-- --2026-10-23
QUERCUS Multistrategy FIZ0,00%0,00%+1,54%+3,36%+10,24%+11,76%+43,09%+47,62%2026-10-23
PKO Globalnej Makroekonomii FIZ seria A0,00%0,00%-0,48%+1,33%+1,48%+2,27%+11,95%+22,39%2026-10-23
Rockbridge FIZ Multi Inwestycja0,00%+0,04%-0,45%+0,72%+3,67%+7,61%+42,33%+26,32%2026-10-23
PKO Europa Wschód-Zachód FIZ seria B0,00%0,00%-0,70%+1,82%+1,82%+2,39%+10,11%+19,65%2026-10-23
EurActive Capital FIZ0,00%0,00%-7,68%-3,80%+2,72%-19,39%-17,85%-68,54%2026-10-23
Opoka One FIZ0,00%0,00%-2,73%-2,73%-0,70%+11,48%+57,89%+66,64%2026-10-23
PKO Globalnej Strategii FIZ0,00%0,00%+1,47%+1,47%+1,63%+2,59%+12,92%+24,33%2026-10-23
Generali Absolute Return Akcyjny FIZ0,00%0,00%-2,40%+2,27%+6,70%+7,43%+30,83%+42,10%2026-10-23
ING Globalnej Dywersyfikacji (ING FIO)-0,12%-0,90%-3,00%-1,86%-0,37%+9,34%+49,85%+29,04%2026-10-23
PZU FIZ Akord Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,65%-1,70%+2,64%+1,80%+13,23%+16,41%2026-10-23
Insignis FIZ0,00%0,00%-2,04%+1,98%+8,23%+5,82%+7,79%+33,47%2026-10-23
Skarbiec Market Neutral (Skarbiec FIO)+0,37%+0,31%-0,90%-1,22%-1,22%+0,89%+1,93%-15,12%2026-10-23
Rockbridge Neo Multistrategia (Rockbridge Neo FIO)-0,14%-0,43%-1,57%+1,55%+2,84%+11,32%+44,04%+35,13%2026-10-23
Caspar Kompas Rynkowy (Caspar Parasolowy FIO)-0,49%-2,46%-7,60%-3,14%-7,23%-- ---- ---- --2026-10-23
C-QUADRAT ARTS Total Return Flexible (VIG / C-QUADRAT SFIO)-0,42%-0,34%-2,51%-0,32%+4,01%+12,78%+25,51%-- --2026-10-23
Millennium Multistrategia (Millennium SFIO)-0,08%-0,95%-1,58%+0,31%+1,76%+9,91%+42,49%+42,39%2026-10-23
Lumen Quantum Absolute Return FIZ0,00%0,00%-17,42%-17,42%-2,56%-29,68%-7,86%-35,42%2026-10-23
mBank Multiasset M (mBank FIO)+0,07%-0,50%-0,69%+0,43%+2,04%+6,23%+29,08%+24,33%2026-10-23
Erste Prestiż Alfa (Erste Prestiż SFIO)+0,21%-0,13%-0,74%+0,25%+2,01%+5,71%+21,74%+31,35%2026-10-23
Alphaset FIZ0,00%0,00%+3,93%+3,93%+9,85%+10,98%+40,61%+60,45%2026-10-23
Superfund Alfa Global (Superfund SFIO)+0,49%+0,91%+3,96%-0,51%-- ---- ---- ---- --2026-10-23
Total FIZ0,00%0,00%-3,70%+11,54%+1,36%+16,99%+71,46%+127,80%2026-10-23
PKO Absolutnej Stopy Zwrotu Europa Wschód-Zachód FIZ0,00%0,00%+1,34%+1,34%+1,36%+1,90%+9,21%+18,09%2026-10-23
Allianz Discovery FIZ seria A0,00%0,00%-1,92%-1,79%+4,65%+6,45%+27,82%+13,34%2026-10-23
Lumen Quantum Neutral FIZ0,00%0,00%+0,55%-12,22%+4,60%-13,06%+46,77%+20,80%2026-10-23
Investor FIZ0,00%0,00%-0,64%-1,28%+0,80%+1,10%+13,76%+16,03%2026-10-23
Opoka Neutral (Opoka FIZ)0,00%0,00%-2,84%-1,18%+5,13%+9,83%+17,40%+27,28%2026-10-23
ING Total Return (ING SFIO)+0,19%-1,19%-1,84%-0,51%+3,45%+5,90%+31,78%+47,72%2026-10-23
PZU FIZ Forte Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,72%-1,78%+2,40%+1,53%+14,13%+15,97%2026-10-23
PZU FIZ Legato Absolutnej Stopy Zwrotu0,00%0,00%-1,52%-0,67%+4,68%+4,50%+25,41%+34,12%2026-10-23
Pekao Alternatywny - Absolutnej Stopy Zwrotu (Pekao Funduszy Globalnych SFIO)-0,58%-1,45%-3,40%-3,33%-3,54%-0,29%+18,40%+15,50%2026-10-23
Opoka Ultra (Opoka FIZ)0,00%0,00%-8,29%-4,10%-0,92%+12,35%+65,47%+58,07%2026-10-23
Acer Multistrategy FIZ0,00%0,00%+7,61%+7,61%+13,95%+14,53%-- ---- --2026-10-23
Eques Aktywnego Inwestowania FIZ0,00%0,00%+0,06%+5,01%+13,12%+14,00%+42,05%+52,41%2026-10-23
PZU Energia Agresywny Absolutnej Stopy Zwrotu (PZU Energia Emerytura SFIO)+0,73%-0,20%+0,06%-2,15%-1,89%-0,40%+16,83%+36,51%2026-10-23
Efektywny FIZ0,00%+0,43%+1,00%+3,24%+4,32%+18,73%+57,85%+56,73%2026-10-22
Średnia dla grupy+0,01%-0,22%-1,76%-0,45%+3,14%+6,30%+32,35%+30,58%2026-10-23
Dane dostarczają: Analizy Online