0,6500 zł
6,56% 0,0400 zł
Symbio Polska SA (SYM)

Ludzie - SYMBIO

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Frydrych Sebastian Prezes Zarządu 2019-02-25 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wiktorzak Paweł Członek RN 2019-03-05 -
Morawski Bartosz Członek RN 2019-03-05 -
Saczuk Krzysztof Członek RN 2019-03-05 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kacprowicz Marek Członek RN 2018-10-09 2019-03-03 -
Kacprowicz Marek Członek RN 2018-10-09 -
Stupnicki Grzegorz Prezes Zarządu 2018-09-19 2019-02-25 -
Stupnicki Grzegorz Prezes Zarządu 2018-09-19 -
Korobowicz Konrad Członek RN 2018-05-07 2019-03-05 -
Korobowicz Konrad Członek RN 2018-05-07 -
Siempińska Joanna Członek RN 2017-10-27 2019-03-03 -
Siempińska Joanna Członek RN 2017-10-27 -
Maciej Ostapkowicz Wiceprezes Zarządu 2017-08-07 2019-02-25 -
Kacprowicz Marek Prezes Zarządu 2017-08-07 2018-10-03 -
Kacprowicz Marek Prezes Zarządu 2017-08-07 -
Maciej Ostapkowicz Wiceprezes Zarządu 2017-08-07 -
Chełchowski Adam Członek RN 2016-06-29 2019-03-05 -
Lewandowska Magdalena Członek RN 2016-06-29 2019-03-03 -
Chełchowski Adam Członek RN 2016-06-29 -
Lewandowska Magdalena Członek RN 2016-06-29 -
Deptuła Bartosz Wiceprezes Zarządu 2016-04-25 2017-08-03 -
Deptuła Bartosz Wiceprezes Zarządu 2016-04-25 -
Kozłowski Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2015-11-05 2017-08-06 -
Sidor Józef Członek Zarządu 2015-11-05 2016-07-14 -
Zarzyka Tomasz Prezes Zarządu 2015-11-05 2016-04-30 -
Zarzyka Tomasz Prezes Zarządu 2015-11-05 2016-04-30 -
Sidor Józef Członek Zarządu 2015-11-05 -
Zarzyka Tomasz Prezes Zarządu 2015-11-05 -
Bala Paweł Członek RN 2015-06-25 2016-06-29 -
Kalaman Piotr Członek RN 2015-06-25 2016-06-29 -
Bala Paweł Członek RN 2015-06-25 -
Kalaman Piotr Członek RN 2015-06-25 -
Skowroński Jacek Prezes Zarządu 2015-03-10 2017-04-29 -
Skowroński Jacek Prezes Zarządu 2015-03-10 2015-11-05 -
Kalaman Piotr Członek Zarządu 2015-03-10 2015-05-22 -
Kalaman Piotr Członek Zarządu 2015-03-10 -
Czarnecki Damian Członek RN 2014-12-30 2019-03-05 -
Rulnicki Marcin Członek RN 2014-12-30 2018-05-07 -
Kapica Michał Członek RN 2014-12-30 2017-10-26 -
Rybicka Sylwia Członek RN 2014-12-30 2015-06-25 -
Dodge Gary Członek RN 2014-12-30 2015-06-25 -
Rybicka Sylwia Członek RN 2014-12-30 -
Dodge Gary Członek RN 2014-12-30 -
Kapica Michał Członek RN 2014-12-30 -
Czarnecki Damian Członek RN 2014-12-30 -
Rulnicki Marcin Członek RN 2014-12-30 -
Kozłowski Zbigniew Członek Zarządu 2014-12-29 2015-11-04 -
Rybicka Sylwia Przewodniczący RN 2014-05-06 2014-12-29 -
Rybicka Sylwia Przewodniczący RN 2014-05-06 -
Cichocka Izabela Członek RN 2013-03-28 2014-12-30 -
Cichocka Izabela Członek RN 2013-03-28 -
Budny Wojciech Członek RN 2012-06-26 2014-12-30 -
Czarny Leszek Członek RN 2012-06-26 2014-12-30 -
Dodge Gary Członek RN 2012-06-26 2014-12-29 -
Dammond, Tokya Eugene Członek RN 2012-06-26 2012-10-02 -
Kalaman Piotr Przewodniczący RN / oddelegowany do czasowego pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu 2012-06-26 -
Dammond, Tokya Eugene Członek RN 2012-06-26 -
Dodge Gary Członek RN 2012-06-26 -
Budny Wojciech Członek RN 2012-06-26 -
Czarny Leszek Członek RN 2012-06-26 -
Czarny Leszek Członek RN 2011-03-28 -
Schuster, Harry F. Członek RN 2010-01-18 2012-06-26 -
Budny Wojciech Członek RN 2010-01-18 -
Schuster, Harry F. Członek RN 2010-01-18 -
Rybicka Sylwia Prezes Zarządu 2010-01-01 2014-01-31 -
Rybicka Sylwia Prezes Zarządu 2010-01-01 2014-01-31 -
Rybicka Sylwia Członek RN / oddelegowana do zarządu do 31.12.2009 2009-09-17 2009-12-31 -
Rybicka Sylwia Członek RN / oddelegowana do zarządu do 31.12.2009 2009-09-17 2009-12-31 -
Rybicka Sylwia Członek RN / oddelegowana do zarządu do 31.12.2009 2009-09-17 -
Kozłowski Zbigniew Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2017-10-06 -
Tymiński Artur Członek Zarządu 1000-01-01 2012-05-10 -
Krasowski Andrzej Członek RN 1000-01-01 2011-02-01 -
Sperelakis Steve Prezes Zarządu 1000-01-01 2009-12-31 -
Sperelakis Steve Prezes Zarządu 2009-12-31 -
Wolny Klaudiusz Członek RN -
Kalaman Piotr Przewodniczący RN -
Krasowski Andrzej Członek RN -
Wolny Klaudiusz Członek RN -
Kozłowski Zbigniew Wiceprezes Zarządu -
Rybicka Sylwia Członek RN / oddelegowana do zarządu do 31.05.2009 -
Tymiński Artur Członek Zarządu -
Dammond, Tokya Eugene Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2019 3 -
2018 36 -
2017 41 -
2016 36 -
2015 31 -
2014 25 -
2013 22 -
2012 20 -
2011 19 -
2010 15 -
2009 17 -
2008 14 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.