0,0400 zł
8,11% 0,0030 zł
SPAC I s.a. (SP1)

Ludzie - SPAC1

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kościółek Adam Prezes Zarządu 2018-12-21 MONDEV - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pal Ajay Prezes Zarządu 2018-06-08 2018-12-21 -
Kąkolecki Marcin Prezes Zarządu 2017-09-20 2018-06-07 -
Kruczewski Paweł Członek RN 2017-06-21 2019-02-28 -
Zięba Artur Członek RN 2017-06-21 2019-02-28 -
Dymecki Dominik Członek RN 2017-06-21 2019-02-28 -
Dymecka Małgorzata Członek RN 2017-06-21 2019-02-28 -
Jeleniewska Edyta Członek RN 2017-06-21 2019-02-28 -
Cohen, Robert S. Prezes Zarządu 2016-04-02 2017-09-20 -
Dong Liu Członek RN 2015-11-02 2017-06-21 -
Reiser Donald Członek RN 2015-11-02 2017-06-21 -
Volberg-Agnotta Deborah Członek RN 2015-11-02 2017-06-21 -
Martel Shelly Członek RN 2015-11-02 2017-06-21 -
Nathan Joel Członek RN 2015-11-02 2017-06-21 -
Chłopek Mariusz Prezes Zarządu 2015-05-07 2016-04-01 -
Chłopek Mariusz Prezes Zarządu 2015-05-07 2016-04-01 -
Chłopek Mariusz Prezes Zarządu 2015-05-07 -
Tandon Ajay Członek RN 2015-05-06 2015-11-02 -
Slotkin, Roger M Członek RN 2015-05-06 2015-11-02 -
Waldman, David K. Członek RN 2015-05-06 2015-11-02 -
Diaba Franciscus Członek RN 2015-05-06 2015-11-02 -
Tandon Amit Członek RN 2015-05-06 2015-11-02 -
Waldman, David K. Członek RN 2015-05-06 -
Slotkin, Roger M Członek RN 2015-05-06 -
Tandon Ajay Członek RN 2015-05-06 -
Tandon Amit Członek RN 2015-05-06 -
Diaba Franciscus Członek RN 2015-05-06 -
Schuster, Scott David Członek RN 2014-11-06 2015-05-06 -
Rydel Bartosz Członek RN 2014-11-06 2015-05-06 -
Dykiel Bogdan Członek RN 2014-11-06 2015-05-06 -
Jaworski Paweł Członek RN 2014-11-06 2015-04-30 -
Dykiel Bogdan Członek RN 2014-11-06 -
Jaworski Paweł Członek RN 2014-11-06 -
Rydel Bartosz Członek RN 2014-11-06 -
Rydel Bartosz Członek RN 2014-11-06 -
Schuster, Scott David Członek RN 2014-11-06 -
Gorczyca Aleksander Członek RN 2014-02-18 2015-04-30 -
Łanoszka Marek Wiceprzewodniczący RN 2014-02-18 2014-07-25 -
Pezda Andrzej Przewodniczący RN 2014-02-18 2014-07-16 -
Mlekodaj Jan Członek RN 2014-02-18 2014-07-16 -
Majewski Adam Członek RN 2014-02-18 2014-06-30 -
Pezda Andrzej Przewodniczący RN 2014-02-18 -
Gorczyca Aleksander Członek RN 2014-02-18 -
Łanoszka Marek Wiceprzewodniczący RN 2014-02-18 -
Majewski Adam Członek RN 2014-02-18 -
Mlekodaj Jan Członek RN 2014-02-18 -
Gorczyca Jaromir Prezes Zarządu 2014-02-17 2015-05-07 -
Gorczyca Jaromir Prezes Zarządu 2014-02-17 -
Dziadek Sebastian Członek Zarządu 2013-12-21 2014-02-09 -
Sieńkowski Robert Członek RN 2012-11-12 2014-02-18 -
Sieńkowski Robert Członek RN 2012-11-12 -
Maciorowska Katarzyna Członek RN 2012-06-21 2012-11-08 -
Maciorowska Katarzyna Członek RN 2012-06-21 -
Woźniakowski Jacek Członek Zarządu 2012-04-17 -
Woźniakowski Jacek Członek Zarządu 2012-04-17 -
Jakubiak Tomasz Członek RN 2012-01-24 2012-04-13 -
Jakubiak Tomasz Członek RN 2012-01-24 -
Woźniakowski Andrzej Członek RN 2012-01-09 2014-02-18 -
Woźniakowski Andrzej Członek RN 2012-01-09 -
Janikowska Beata Członek RN 2011-09-02 2014-02-18 -
Parafiniuk Adam Członek RN 2011-09-02 2013-10-15 -
Smoczyński Janusz Członek RN 2011-09-02 2012-01-09 -
Janikowska Beata Członek RN 2011-09-02 -
Parafiniuk Adam Członek RN 2011-09-02 -
Smoczyński Janusz Członek RN 2011-09-02 -
Chmielewska Wiesława Członek RN 2011-02-16 2014-02-18 -
Krawczak Jakub Członek RN 2011-02-16 2012-01-23 -
Krawczak Jakub Członek RN 2011-02-16 2012-01-23 -
Krawczyński Piotr Członek RN 2011-02-16 2011-09-02 -
Gorazda Marcin Członek RN 2011-02-16 2011-09-02 -
Wawruch Kamil Członek RN 2011-02-16 2011-09-02 -
Wawruch Kamil Członek RN 2011-02-16 -
Chmielewska Wiesława Członek RN 2011-02-16 -
Gorazda Marcin Członek RN 2011-02-16 -
Krawczyński Piotr Członek RN 2011-02-16 -
Krawczak Jakub Członek RN 2011-02-16 -
Gorol Anna Członek RN 2010-11-30 2011-02-16 -
Jabłońska Agnieszka Członek RN 2010-11-30 2011-02-16 -
Jamroży Łukasz Członek RN 2010-11-30 2011-02-16 -
Mączka Justyna Członek RN 2010-11-30 2011-02-16 -
Pietrzak Joanna Członek RN 2010-11-30 2011-02-16 -
Gorol Anna Członek RN 2010-11-30 -
Jabłońska Agnieszka Członek RN 2010-11-30 -
Jamroży Łukasz Członek RN 2010-11-30 -
Mączka Justyna Członek RN 2010-11-30 -
Pietrzak Joanna Członek RN 2010-11-30 -
Jabłoński Jacek Prezes Zarządu 2010-09-01 2012-07-31 -
Jabłoński Jacek Prezes Zarządu 2010-09-01 2012-07-31 -
Haligowska Teresa Członek RN 2010-01-12 2013-10-16 -
Buszko Przemysław Członek RN 2010-01-12 2013-10-16 -
Cal-Całko Sławomir Członek RN 2010-01-12 2013-10-16 -
Haligowski Krystian Członek RN 2010-01-12 2013-10-16 -
Cal-Całko Sławomir Członek RN 2010-01-12 2010-11-30 -
Buszko Przemysław Członek RN 2010-01-12 2010-11-30 -
Haligowski Krystian Członek RN 2010-01-12 2010-11-30 -
Haligowska Teresa Członek RN 2010-01-12 2010-11-30 -
Haligowski Tomasz Prezes Zarządu 2008-10-16 2013-10-16 -
Misek Edward Członek RN 2008-10-16 2013-10-16 -
Misek Edward Członek RN 2008-10-16 2010-11-30 -
Haligowski Tomasz Prezes Zarządu 2008-10-16 2010-08-31 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 0 -
2016 0 -
2014 0 -
2009 4 -
Grupa
2014 0 -
2013 0 -
2011 7 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.