0,0700 zł
16,67% 0,0100 zł
Makora Krośnieńska Huta Szkła SA (MRA)

Ludzie - MAKORA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Klomfas Piotr Członek Zarządu 2014-09-01 NTVSA - Prezes Zarządu
BIOERG - Prezes Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Białowąs Piotr Członek RN 2013-05-07 CLIF - Członek RN
Przybylak Izabela Członek RN 2016-02-19 -
Szubert Patryk Członek RN 2016-02-19 -
Szczepanik Adam Członek RN 2017-03-02 -
Sadowski Tomasz Członek RN 2017-03-02 -
Świercz, Arkadiusz Piotr Członek RN 2017-03-02 -
Krawczyk Tomasz Członek RN 2018-07-25 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Błasik Blanka Członek RN 2017-03-02 2018-08-03 -
Stechmiller Artur Członek RN 2017-03-02 2018-07-25 -
Błasik Blanka Członek RN 2017-03-02 -
Stechmiller Artur Członek RN 2017-03-02 -
Klomfas Jakub Członek RN 2016-05-17 2017-02-01 -
Klomfas Jakub Członek RN 2016-05-17 -
Graul Cezary Członek RN 2016-02-19 2017-02-01 -
Szubert Patryk Członek RN 2016-02-19 -
Graul Cezary Członek RN 2016-02-19 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2015-02-17 2016-07-04 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2015-02-17 -
Matwiej Hieronim Członek Zarządu 2014-09-01 2014-09-09 -
Matwiej Hieronim Członek Zarządu 2014-09-01 -
Sikora Anna Przewodniczący RN 2014-06-30 2015-12-10 -
Nowak, Piotr Maciej Członek RN 2014-06-30 2015-09-30 -
Sikora Anna Członek RN 2014-06-30 -
Nowak, Piotr Maciej Członek RN 2014-06-30 -
Jagodziński Piotr Członek RN 2013-11-07 2015-02-17 -
Jagodziński Piotr Członek RN 2013-11-07 -
Białowąs Piotr Członek RN 2013-05-07 CLIF - Członek RN
Michałkiewicz Marian Członek RN 2013-02-05 2015-09-30 -
Daroń Maria Członek RN 2013-02-05 2014-12-31 -
Ciepiela Jakub Członek RN 2013-02-05 2013-11-07 -
Michałkiewicz Marian Członek RN 2013-02-05 -
Ciepiela Jakub Członek RN 2013-02-05 -
Pruchnicki Jerzy Prezes Zarządu 2012-11-23 2015-12-09 -
Kasprzyk Bogdan Wiceprezes Zarządu 2012-11-23 2013-02-05 -
Pruchnicki Jerzy Prezes Zarządu 2012-11-23 -
Kasprzyk Bogdan Wiceprezes Zarządu 2012-11-23 -
Dopierała Filip Członek RN 2012-09-17 2017-02-01 -
Deleszek Łukasz Członek RN 2012-09-17 2014-05-28 -
Wójtowicz Leszek Członek RN 2012-09-17 2013-02-05 -
Bochyński Adam Członek RN 2012-09-17 2013-01-29 -
Giza Dariusz Członek RN 2012-09-17 2013-01-29 -
Bochyński Adam Członek RN 2012-09-17 -
Giza Dariusz Członek RN 2012-09-17 -
Deleszek Łukasz Członek RN 2012-09-17 -
Dopierała Filip Członek RN 2012-09-17 -
Wójtowicz Leszek Członek RN 2012-09-17 -
Zawadzki Aleksander Członek RN 2011-06-22 2012-12-31 -
Sobański Konrad Członek RN 2011-06-22 2012-07-20 -
Błaszkiewicz Roman Członek RN 2011-06-22 2012-07-20 -
Sobański Konrad Członek RN 2011-06-22 -
Sobański Konrad Członek RN 2011-06-22 -
Zawadzki Aleksander Członek RN 2011-06-22 -
Błaszkiewicz Roman Członek RN 2011-06-22 -
Rachwał Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-10-18 2013-01-24 -
Kapelińska, Maria Magdalena Członek RN 2010-10-18 2012-12-31 -
Mikołajczak Paweł Członek RN 2010-10-18 2012-07-18 -
Szczepański Robert Członek RN 2010-10-18 2012-07-10 -
Rachwał Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-10-18 -
Kapelińska, Maria Magdalena Członek RN 2010-10-18 -
Szczepański Robert Członek RN 2010-10-18 -
Mikołajczak Paweł Członek RN 2010-10-18 -
Kasprzyk Bogdan Prezes Zarządu 2010-10-18 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 0 -
2017 0 -
2015 1 -
2013 3 -
Grupa
2013 6 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.