0,0300 zł
0,00% 0,0000 zł
Hefal Serwis SA (HEF)

Ludzie - HEFAL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Biernat Maciej Prezes Zarządu 2019-08-13 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kołoczek Leszek Przewodniczący RN 2010-05-07 -
Komorowska Alina Członek RN 2018-10-16 -
Dziedzic Magdalena Członek RN 2019-08-08 -
Szkopek Zbigniew Członek RN 2019-08-08 ALUMAST - Prezes Zarządu

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jaworski Jakub Członek RN 2019-08-08 2020-05-29 -
Jasica-Buk Magdalena Prezes Zarządu / p.o. 2018-10-19 2019-01-19 -
Jasica-Buk Magdalena Członek RN 2018-10-19 2018-11-28 -
Dziedzic Magdalena Członek RN 2018-10-16 2019-04-08 -
Bołdys-Labocha, Małgorzata Członek RN 2018-10-16 2019-01-03 -
Jasica-Buk Magdalena Członek RN 2018-10-16 2018-10-18 -
Bołdys-Labocha, Małgorzata Członek RN 2018-10-16 -
Dziedzic Magdalena Członek RN 2018-10-16 -
Ryba Wacław Członek RN 2017-04-04 2017-11-30 -
Ryba Wacław Członek RN 2017-04-04 -
Cieślar Aleksander Członek RN 2016-06-29 -
Luber Maciej Członek RN 2016-05-11 -
Strządała Grzegorz Prezes Zarządu 2016-02-13 2017-03-31 -
Strządała Grzegorz Prezes Zarządu 2016-02-13 2017-03-31 -
Dyluś Karol Wiceprezes Zarządu 2016-02-13 2017-03-07 -
Dyluś Karol Wiceprezes Zarządu 2016-02-13 2017-03-07 -
Szkopek Magdalena Członek RN 2015-06-29 2018-07-13 -
Łoś Radosław Członek RN 2015-06-29 2017-03-10 -
Łoś Radosław Członek RN 2015-06-29 2017-03-10 -
Szkopek Magdalena Członek RN 2015-06-29 -
Górecki Michał Członek RN 2015-04-17 2017-10-15 -
Górecki Michał Członek RN 2015-04-17 2017-10-15 -
Szkopek Zbigniew Prezes Zarządu 2015-04-01 2016-02-12 ALUMAST - Prezes Zarządu
Szkopek Zbigniew Prezes Zarządu 2015-04-01 2016-02-12 ALUMAST - Prezes Zarządu
Płużek Mirosław Wiceprezes Zarządu 2013-03-11 2015-03-26 -
Kozak Grzegorz Członek Zarządu 2013-03-11 2013-12-20 -
Kozak Grzegorz Członek Zarządu 2013-03-11 -
Płużek Mirosław Wiceprezes Zarządu 2013-03-11 -
Zalewski Bartosz Członek RN 2013-01-30 2017-12-12 -
Zalewski Bartosz Członek RN 2013-01-30 -
Iwańczuk Zbigniew Członek Zarządu 2012-05-01 2012-09-24 -
Iwańczuk Zbigniew Członek Zarządu 2012-05-01 -
Kotula Marek Członek RN 2012-01-26 2013-01-30 -
Kotula Marek Członek RN 2012-01-26 -
Guz Adam Członek RN 2011-10-26 2011-08-24 -
Guz Adam Członek RN 2011-10-26 -
Hut Beata Członek RN 2011-04-28 2015-04-01 -
Hut Beata Członek RN 2011-04-28 -
Puzoń Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-01-01 2014-07-14 -
Folwarczny Renata Członek Zarządu 2011-01-01 2013-08-14 -
Rybicki Piotr Członek RN 2011-01-01 2011-02-15 -
Rybicki Piotr Członek RN 2011-01-01 2011-02-15 -
Folwarczny Renata Członek Zarządu 2011-01-01 -
Puzoń Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-01-01 -
Błaszczyk Zbigniew Przewodniczący RN 2010-05-07 2011-02-15 -
Błaszczyk Zbigniew Przewodniczący RN 2010-05-07 2011-02-15 -
Kołoczek Leszek Członek RN 2010-05-07 -
Rybicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-04-03 2010-12-31 -
Rybicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-04-03 2010-12-31 -
Cieślar Aleksander Prezes Zarządu 2010-01-01 2015-03-30 -
Rybicki Piotr Przewodniczący RN / oddelegowany do tymczasowego wykonywania czynności członka zarządu 2010-01-01 -
Cieślar Aleksander Prezes Zarządu 2010-01-01 -
Szkopek Zbigniew Wiceprzewodniczący RN 2009-12-09 ALUMAST - Prezes Zarządu
Leszczyński Piotr Prezes Zarządu 2009-01-01 2009-12-31 -
Leszczyński Piotr Prezes Zarządu 2009-01-01 2009-12-31 -
Guz Adam Członek RN 2008-03-07 2011-08-24 -
Lenartowski Jarosław Członek RN 2008-03-07 2010-05-07 -
Guz Adam Członek RN 2008-03-07 -
Lenartowski Jarosław Członek RN 2008-03-07 -
Lenartowski Jarosław Członek RN 2008-03-07 -
Erbel Sonia Członek Zarządu 2007-08-23 2009-12-08 -
Erbel Sonia Członek Zarządu 2007-08-23 2009-12-08 -
Erbel Sonia Członek Zarządu 2007-08-23 2009-12-08 -
Pietrzyk Piotr Sekretarz RN 2007-04-05 2015-06-26 -
Lenczyk Leszek Członek RN 2007-04-05 2009-12-31 -
Kowalski Daniel Prezes Zarządu 2007-04-05 2009-12-31 -
Rybicki Piotr Przewodniczący RN 2007-04-05 2009-12-03 -
Rybicki Piotr Przewodniczący RN 2007-04-05 -
Kowalski Daniel Prezes Zarządu 2007-04-05 -
Pietrzyk Piotr Sekretarz RN 2007-04-05 -
Lenczyk Leszek Członek RN 2007-04-05 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 4 -
2017 5 -
2016 10 -
2015 20 -
2014 21 -
2013 22 -
2012 22 -
2011 25 -
2010 21 -
2009 23 -
2008 25 -
2007 22 -
2006 19 -
2005 10 -
2004 10 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.