0,0400 zł
-20,00% -0,0100 zł
Geotrekk SA (GTK)

Ludzie - GEOTREKK

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Białoskórski, Bogusław Tomasz Prezes Zarządu 2018-08-14 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Niewiadomski Leszek Członek Zarządu / p.o. 2019-06-17 2019-09-17 -
Niewiadomski Leszek Członek RN 2019-06-17 2019-09-12 -
Lange Jacek Przewodniczący RN 2019-02-12 2019-09-12 -
Kalicińska Marlena Wiceprzewodniczący RN 2019-02-12 2019-09-12 -
Ładziwoska Katarzyna Członek RN 2019-02-12 2019-09-12 -
Gałązka-Gasparyan, Maria Członek RN 2019-02-12 2019-09-12 -
Niewiadomski Leszek Członek RN 2019-02-12 2019-06-16 -
Lange Jacek Przewodniczący RN 2019-02-12 -
Gałązka-Gasparyan, Maria Członek RN 2019-02-12 -
Kalicińska Marlena Wiceprzewodniczący RN 2019-02-12 -
Ładziwoska Katarzyna Członek RN 2019-02-12 -
Białoskórski, Bogusław Tomasz Prezes Zarządu 2018-08-14 -
Białoskórski, Bogusław Tomasz Prezes Zarządu 2018-08-14 -
Szewczyk Paweł Członek RN 2018-07-23 2019-02-12 -
Szewczyk Paweł Członek Zarządu 2018-07-23 2018-07-26 -
Szewczyk Paweł Członek RN 2018-07-23 -
Szewczyk Paweł Członek Zarządu / p.o. 2018-06-12 2018-06-30 -
Szewczyk Paweł Członek Zarządu / p.o. 2018-04-29 2018-06-11 -
Szewczyk Paweł Członek Zarządu / p.o. 2018-04-26 2018-04-28 -
Ciupiński Jakub Członek RN 2018-01-02 2019-02-12 -
Ciupiński Jakub Członek RN 2018-01-02 -
Jujka Rafał Członek RN 2017-06-30 2019-02-12 -
Szewczyk Paweł Członek RN 2017-06-30 2018-04-25 -
Jujka Rafał Członek RN 2017-06-30 -
Kolasa Piotr Członek RN 2016-11-25 2018-01-02 -
Kolasa Piotr Członek RN 2016-11-25 -
Rogula Piotr Członek RN 2016-04-27 2019-02-12 -
Rogula Piotr Członek RN 2016-04-27 -
Habryń Andrzej Wiceprezes Zarządu 2016-03-01 2018-04-26 -
Habryń Andrzej Wiceprezes Zarządu 2016-03-01 -
Równicki, Marcin Piotr Przewodniczący RN 2015-05-04 2019-02-12 -
Równicki, Marcin Piotr Przewodniczący RN 2015-05-04 -
Knap Jarosław Członek RN 2014-06-30 -
Górecka-Warchoł Maria Członek RN 2014-06-30 -
Jujka Rafał Członek RN 2013-06-28 2016-11-25 -
Jujka Rafał Członek RN 2013-06-28 -
Równicki, Marcin Piotr Członek RN 2013-03-01 2015-05-03 -
Równicki, Marcin Piotr Członek RN 2013-03-01 -
Wójcicki, Dawid Michał Członek RN 2013-03-01 -
Białoskórski, Bogusław Tomasz Prezes Zarządu 2011-04-27 2018-04-26 -
Augustyn, Krzysztof Jan Wiceprezes Zarządu 2011-04-27 2016-10-26 -
Ostaszkiewicz Anna Członek RN 2011-04-27 2014-06-30 -
Kotra Jacek Członek RN 2011-04-27 2014-06-30 -
Batory Stefan Członek RN 2011-04-27 2013-05-14 -
Skruch Michał Członek RN 2011-04-27 2013-01-25 -
Szewczyk Paweł Członek RN 2011-04-27 2013-01-25 -
Górecka-Warchoł Maria Wiceprezes Zarządu 2011-04-27 2012-08-13 -
Skruch Michał Członek RN 2011-04-27 -
Szewczyk Paweł Członek RN 2011-04-27 -
Białoskórski, Bogusław Tomasz Prezes Zarządu 2011-04-27 -
Górecka-Warchoł Maria Wiceprezes Zarządu 2011-04-27 -
Augustyn, Krzysztof Jan Wiceprezes Zarządu 2011-04-27 -
Batory Stefan Członek RN 2011-04-27 -
Kotra Jacek Członek RN 2011-04-27 -
Ostaszkiewicz Anna Członek RN 2011-04-27 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 0 -
2017 0 -
2016 0 -
2015 0 -
2014 0 -
2013 1 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.