1,8500 zł
-4,15% -0,0800 zł
Elektromont SA (ELM)

Ludzie - EMONT

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jasiński Cezary Prezes Zarządu / delegowany z RN 2022-09-01 YOLO - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wysokińska Katarzyna Członek RN 2022-06-21 YOLO - Członek RN
Fijałkowski, Arkadiusz Paweł Członek RN 2022-06-21 -
Wróblewski Michał Członek RN 2022-06-21 LANGLOO - Prezes Zarządu
Sitarski Krzysztof Członek RN 2022-08-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jasiński Cezary Przewodniczący RN 2022-06-21 2022-09-01 YOLO - Członek RN
Trela Agnieszka Sekretarz RN 2019-12-31 2022-06-21 -
Nachmann Piotr Wiceprzewodniczący RN 2019-12-31 2022-06-21 -
Tymiński Przemysław Wiceprezes Zarządu 2018-06-18 2022-06-15 -
Suchański Kamil Członek RN 2016-11-14 2022-07-12 -
Kubasiak Andrzej Członek RN 2016-11-14 2022-06-21 -
Matwijów Mirosław Prezes Zarządu 2016-10-01 2022-09-01 -
Matwijów Mirosław Wiceprezes Zarządu 2016-10-01 2016-09-30 -
Suchański Kamil Członek RN 2016-06-21 2016-11-13 -
Trela Agnieszka Członek RN 2013-06-20 2019-12-30 -
Kubasiak Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2011-06-28 2016-11-13 -
Kubasiak Andrzej Członek RN 2011-06-28 -
Błażków Marek Prezes Zarządu 2011-03-14 2018-06-18 -
Mazur Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-03-14 2013-10-23 -
Mazur Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-03-14 -
Błażków Marek Prezes Zarządu 2011-03-14 -
Rymarowicz Jerzy Wiceprezes Zarządu 2011-01-05 2018-06-18 -
Rymarowicz Jerzy Wiceprezes Zarządu 2011-01-05 -
Mazur Tadeusz Przewodniczący RN 2008-12-01 2022-06-21 -
Nachmann Piotr Sekretarz RN 2008-12-01 2019-12-30 -
Janina Rabiej Członek RN 2008-12-01 2019-06-18 -
Stanisław Tomkiewicz Członek RN 2008-12-01 2013-06-20 -
Stąpor Roman Wiceprzewodniczący RN 2008-12-01 2011-12-31 -
Stanisław Tomkiewicz Członek RN 2008-12-01 -
Janina Rabiej Członek RN 2008-12-01 -
Stąpor Roman Wiceprzewodniczący RN 2008-12-01 -
Jacek Charążka Wiceprezes Zarządu 2008-10-30 2011-01-05 -
Jacek Charążka Wiceprezes Zarządu 2008-10-30 -

Zatrudnienie

Spółka
2021 69 -
2020 75 -
2019 85 -
2018 54 -
2017 92 -
2016 89 -
2015 88 -
2014 89 -
2013 72 -
2012 65 -
2011 59 -
2010 64 -
2009 52 -
2008 44 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.