5,9000 zł
1,72% 0,1000 zł
Aforti Holding SA (AFH)

Ludzie - AFHOL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sytek Klaudiusz Prezes Zarządu 2012-05-18 -
Opoka Paweł Wiceprezes Zarządu 2018-05-15 -
Niemczyk Mateusz Wiceprezes Zarządu 2019-05-08 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Sytek-Skonieczna, Kamilla Przewodniczący RN 2020-06-25 -
Pawłowski Dawid Członek RN 2013-04-23 -
Sobolewski Ludwik Członek RN 2018-07-02 BACD - Przewodniczący RN
Chojecka-Szymańska, Olga Członek RN 2018-07-02 -
Rabiański Krzysztof Członek RN 2019-10-22 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Podsiadło Andrzej Członek RN 2016-10-19 2018-06-30 -
Dresler Krzysztof Członek RN 2016-10-19 2018-06-30 -
Dresler Krzysztof Członek RN 2016-10-19 -
Podsiadło Andrzej Członek RN 2016-10-19 -
Stańczuk Maciej Członek RN 2016-09-22 2019-08-16 -
Stańczuk Maciej Członek RN 2016-09-22 -
Sieńkowski Robert Członek RN 2015-04-22 2017-04-03 -
Sieńkowski Robert Członek RN 2015-04-22 -
Graff Dariusz Członek RN 2014-05-30 2017-04-03 -
Graff Dariusz Członek RN 2014-05-30 -
Skonieczny Lubomir Członek RN 2014-02-18 2014-06-30 -
Skonieczny Lubomir Członek RN 2014-02-18 -
Filipowski Robert Członek RN 2013-07-23 2013-02-03 -
Filipowski Robert Członek RN 2013-07-23 -
Bernacki, Andrzej Marcin Członek RN 2013-06-28 2014-12-31 -
Bernacki, Andrzej Marcin Członek RN 2013-06-28 -
Chojecka Olga Członek RN 2013-04-23 2016-09-22 -
Chojecka Olga Członek RN 2013-04-23 2016-09-22 -
Bernacki, Andrzej Marcin Członek RN 2013-04-23 2013-06-25 -
Bernacki, Andrzej Marcin Członek RN 2013-04-23 -
Musiał Maciej Członek RN 2012-10-24 2013-04-23 -
Mihułka Tomasz Członek RN 2012-10-24 2013-04-23 -
Gołaszewski Mariusz Członek RN 2012-10-24 2013-04-23 -
Gołaszewski Mariusz Członek RN 2012-10-24 -
Musiał Maciej Członek RN 2012-10-24 -
Mihułka Tomasz Członek RN 2012-10-24 -
Sytek-Skonieczna, Kamilla Członek RN 2012-06-29 2020-06-24 -
Mioduszewski, Andrzej Dariusz Członek RN 2012-05-18 2012-09-25 -
Mioduszewski, Andrzej Dariusz Członek RN 2012-05-18 -
Łysiak Piotr Prezes Zarządu 2011-02-16 2012-05-18 -
Łysiak Piotr Prezes Zarządu 2011-02-16 -
Bednarczyk Rafał Przewodniczący RN 1000-01-01 2015-04-15 -
Miller Paweł Członek RN 1000-01-01 2012-09-24 -
Piętka Tadeusz Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2012-09-23 -
Sytek Klaudiusz Przewodniczący RN 1000-01-01 2012-05-18 -
Rajewski Robert Członek RN 1000-01-01 2011-12-19 -
Miller Paweł Członek RN -
Rajewski Robert Członek RN -
Sytek Klaudiusz Przewodniczący RN / oddelegowanie na stanowisko członka zarządu -
Bednarczyk Rafał Przewodniczący RN -
Piętka Tadeusz Wiceprzewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2020 12 -
2019 17 -
2018 40 -
2017 11 -
2016 2 -
2015 7 -
Grupa
2019 71 -
2018 76 -
2017 37 -
2016 18 -
2015 10 -
2013 30 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.