REKLAMA

iFun4all liczy, że sprzeda kilkadziesiąt tys. szt. gry Serial Cleaner

2016-09-23 11:39
publikacja
2016-09-23 11:39

iFun4all, który w czwartek rozpocznie sprzedaż w wersji early access swojej najnowszej gry Serial Cleaner, liczy, że gra sprzeda się w kilkudziesięciu tys. egzemplarzy. W październiku spółka rozpocznie prace nad kolejnym tytułem, którego debiut planowany jest w 2017 r. - poinformował na spotkaniu z dziennikarzami prezes iFun4All Michał Mielcarek.

"Gra była dobrze przyjęta, więc spodziewamy się dobrej sprzedaży. Myślę, że co najmniej kilkadziesiąt tys. szt. Liczymy, że 50 tys. powinno się sprzedać" - powiedział Mielcarek.

Premiera największej produkcji autorstwa iFun4all - gry Serial Cleaner została zapowiedziana na czwartek, 29 września. Tego dnia gra pojawi się na platformie Steam w wersji early access. Dostępna będzie na PC, MAC OS i Linux. Gra w pełnej wersji powinna zadebiutować na początku 2017 r.

"Do tej pory produkcja gry kosztowała nas około 0,5 mln zł. Prowadzimy obecnie rozmowy z potencjalnymi wydawcami gry. Są wśród nich także polscy wydawcy. Nie wykluczamy też, że wydamy ją sami" - powiedział prezes.

Poinformował też, że w październiku spółka rozpocznie prace nad kolejną grą, która powinna mieć premierę w 2017 r.

"Chcemy produkować maksymalnie dwie gry rocznie. Praca nad jedną grą zajmuje nam zwykle 9-10 miesięcy. Zakładamy, że na produkcję jednej gry, łącznie z nakładami marketingowymi, będziemy przeznaczać nie więcej niż 1 mln zł" - powiedział.

iFun4all z niedawnej oferty prywatnej pozyskała 2,2 mln zł. Środki z emisji spółka planuje wydać na kolejne produkcje oraz prace badawczo rozwojowe. (PAP)

gsu/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~meh
Kolejne firmy na dotacjach bazujace.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki