REKLAMA
OSTATNIE DNI PROMOCJI

cyber_Folks S.A.: Zawarcie umów lock-up przez Spółkę z wybranymi akcjonariuszami Spółki

2023-11-24 20:11
publikacja
2023-11-24 20:11
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 23 / 2023
Data sporządzenia: 2023-11-24
Skrócona nazwa emitenta
cyber_Folks S.A.
Temat
Zawarcie umów lock-up przez Spółkę z wybranymi akcjonariuszami Spółki
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd cyber_Folks S.A. („Spółka”), niniejszym informuje, że w związku z dokonaną sprzedażą części akcji Spółki posiadanych przez Fundację Rodzinną Jakuba i Magdaleny Dwernickich oraz przez Fundację Rodzinną Ducha, o której to transakcji Spółka poinformowała raportem bieżącym nr 22/2023, w dniu dzisiejszym Spółka zawarła umowy lock-up z wybranymi akcjonariuszami Spółki, tj. z: (i) Panem Jakubem Dwernickim, (ii) Panem Jackiem Duchem, (iii) Fundacją Rodzinną Jakuba i Magdaleny Dwernickich oraz (iv) Fundacją Rodzinną Ducha (dalej łącznie jako „Akcjonariusze”), na mocy których Akcjonariusze zobowiązali się do nierozporządzania posiadanymi przez nich na datę zawarcia tych umów akcjami Spółki („dalej łącznie jako „Umowy Lock-Up”).

Zgodnie z postanowieniami Umów Lock-Up, Akcjonariusze zobowiązali się do nierozporządzania, w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia tych umów posiadanymi przez nich na datę zawarcia Umów Lock-Up akcjami Spółki, bez uzyskania zgody Spółki. W szczególności Akcjonariusze zobowiązali się, że nie będą rozporządzać posiadanymi akcjami, w tym zbywać tych akcji ani oferować ich zbycia, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych w ww. umowach.

Wyjątki od zakazu rozporządzenia akcjami obejmują standardowe dla tego rodzaju umów postanowienia dotyczące możliwości zbycia akcji Spółki m.in. w wezwaniu do zapisywania się na zamianę lub sprzedaż akcji Spółki lub w odpowiedzi na publiczne zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji Spółki ogłoszone przez Spółkę w ramach skupu akcji własnych lub przez inny podmiot, jeżeli zaproszenie zostanie skierowane na takich samych, rynkowych warunkach dla wszystkich akcjonariuszy Spółki.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-11-24 Jakub Dwernicki Prezes Zarządu Jakub Dwernicki
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Wyjątkowa wyprzedaż Ford Pro. Poznaj najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki