REKLAMA

Zwolnienia w Deutsche Banku potwierdzone. Na bruk minimum 7 tys. osób

2018-05-25 09:15
publikacja
2018-05-25 09:15

Potwierdziły się doniesienia o tym, że Deutsche Bank przeprowadzi masowe zwolnienia. Wczoraj po obradach rady nadzorczej przekazano informację, że pracę straci siedem tysięcy osób. 

/ fot. Reuters / FORUM

Deutsche Bank do 2019 roku zamierza zredukować 7 tys.  miejsc pracy, aby przywrócić rentowność. - Przewiduje się, że liczba pełnoetatowych stanowisk spadnie z nieco ponad 97 tys. obecnie do znacznie poniżej 90 tys., związana redukcja stanowisk jest w toku - podał Deutsche Bank w oświadczeniu krótko przed swoim corocznym spotkaniem akcjonariuszy - donosi "The Wall Street Journal". 

- Pozostajemy zaangażowani w nasz Bank Korporacyjny i Inwestycyjny oraz w naszą międzynarodową obecność - nie wycofujemy się z tego. Musimy jednak skoncentrować się na tym, co naprawdę robimy dobrze - powiedział w czwartek prezes Christian Sewing.

Redukcja etatów będzie miała miejsce przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Zwolnienia już trwają i w tym roku będą kosztować bank ok. 800 milionów euro.

Źródło:
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (6)

dodaj komentarz
rubikk
no to zwała po upadku Lehman Brothers okaże się zaledwie ząbkiem/korektą
od_redakcji
Dodatkowo: Harvey Weinstein aresztowany w NY – mam nadzieję że to jest pierwszy z wielu.
Ceny ropy runęły po oświadczeniu arabskich „przebierańców”, – co pocałowali żabę w nos. ! To ja jestem macha-radzą. Oraz:
Obecnie świat został wprowadzony w Holograficzny świat ekonomi przez przestępców w białych
Dodatkowo: Harvey Weinstein aresztowany w NY – mam nadzieję że to jest pierwszy z wielu.
Ceny ropy runęły po oświadczeniu arabskich „przebierańców”, – co pocałowali żabę w nos. ! To ja jestem macha-radzą. Oraz:
Obecnie świat został wprowadzony w Holograficzny świat ekonomi przez przestępców w białych kołnierzykach a do tego wynaleziono filozoficzny kamień krypto walut. Ludziska dali się uwieść sztucznej ekonomi z krainy Alice in wonderland. Przyszłość świata wyglądała by wprost bajkowo gdyby nie to że dług rośnie lawinowo i nie daje o sobie zapomnieć a tylko obsługa samego długu nas przerasta a co dopiero mówić o jego zmniejszeniu i wybucha coraz to nowymi ogniskami zapalnymi. Jak długo to tak potrwa? Do momentu aż inflacja tak nas przyciśnie że ludzie zaprotestują globalnie znaczy coś na wzór Wenezueli o zakresie światowym. Obecnie na bazie długu mamy żywność w sklepach i kredyt w bankach, ale jak to wszystko jest kruche wiedzą tylko nieliczni. Są teorie że aby uniknąć totalnego chaosu świat zostanie wprowadzony w scenariusz „Cypr” czyli obowiązek przeprowadzenia restrukturyzacji sektora bankowego i konsolidacji finansów, znaczy na koszt tych co coś maja! No bo jak by inaczej. Z pustego to i Salomon nie naleje.
Jak mowa o Salomonie to: Był na tym świecie taki Jezus syn boży któremu nieźle szło z pomnażaniem produktów żywnościowych, ale pewna nacja ze względu na jego konkurencję go ukrzyżowała a sama do dzisiaj nie może rozwikłać jak on to robił, chociaż mają pewne osiągnięcia w postaci drukowania walut papierowych z powietrza, ale, ale mistrza doścignąć nie mogą bo zawsze to tylko papier powodujący inflacje i sromotę narodów powodujący cykliczne upadki.

Chociaż z drugiej strony - pomimo nauk samego mistrza Jezusa ludzkość też dzisiaj bardzo upadła pod każdym względem od moralnego począwszy który powoduje tyle zła na świecie. Tak że drogi mistrzu wracaj na ratunek światu.
od_redakcji
Wywiad potwierdza że nacja od „krzyża”: I rozmieściła co najmniej jedną łódź podwodną uzbrojoną w broń jądrową przy wybrzeżu Korei Północnej. Później się dziwić że pewien gościu z wąsikiem traktował ich ostro?
silvio_gesell
Kto pisze te tytuły?? Powiedzenie "na bruk" odnosi się do wypowiedzenia umowy najmu, a nie wypowiedzenia umowy o pracę (chyba że, jak w Japonii, ludzie mieszkają już w biurowcach).
y2767651
zwolnienia "na bruk" i srednio ">100 tysiecy EUR" odszkodowan na jednego zwalnianego to raczej nie najgorsza z opcji :]

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki