REKLAMA

Bankowy rozkład jazdy na wrzesień 2021 r.

2021-09-20 09:04
publikacja
2021-09-20 09:04
Bankowy rozkład jazdy na wrzesień 2021 r.
Bankowy rozkład jazdy na wrzesień 2021 r.
fot. Pra Chid / / Shutterstock

Wrzesień kontynuuje zmiany zapoczątkowane w poprzednim miesiącu. Tym razem nowe cenniki, bo o nich mowa, weszły w życie w dwóch bankach – Banku Pekao oraz Banku Pocztowym.

1 września 2021 r. pojawiła się w Banku Pekao nowa tabela opłat i prowizji. W przypadku Konta Przekorzystnego, czyli flagowego rachunku banku, zmiana jest na plus – bank znosi opłatę za prowadzenie. Nieznacznie natomiast rośnie stawka za korzystanie z karty – z 3 do 4 zł. Pozostałe zmiany dotyczą m.in. operacji zlecanych w oddziale lub przez telefon czy naliczania opłaty za obsługę konta walutowego. Nowe stawki figurują także przy niektórych kontach wycofanych do obsługi. Czytaj więcej: Zmiany w cenniku Banku Pekao.

Tego samego dnia weszła w życie zaktualizowana taryfa w Banku Pocztowym. Podobnie jak w Banku Pekao, zmiany objęły zarówno konto oferowane obecnie w sprzedaży, jak i te rachunki, które nie są już dostępne. W przypadku tych drugich pojawiły się m.in. nowe stawki za prowadzenie. To nie koniec zmian. Lista podwyżek zawiera m.in. nowe stawki za operacje w oddziale (przelewy, wpłaty czy wypłaty), przelew natychmiastowy w aplikacji mobilnej czy dostarczenie gotówki przez listonosza pod wskazany adres. Czytaj więcej: Nowa tabela opłat i prowizji w Banku Pocztowym.

Wśród pozostałych informacji w kalendarium prym wiodą kończące się promocje. Wśród nich m.in. okazje na założenie konta osobistego z premią czy skorzystanie z lepszych warunków np. kredytu gotówkowego.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na wrzesień 2021 r.

MDe

Źródło:
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki