Złotowieści - biuletyn o inwestowaniu w złoto

Krzysztof Kolany2017-08-28 08:44główny analityk Bankier.pl
publikacja
2017-08-28 08:44
fot. Arnd Wiegmann / Reuters

Drodzy Czytelnicy, mam przyjemność oddać w Państwa ręce premierowy egzemplarz biuletynu o złocie. Celem „Złotowieści” jest zapewnienie regularnej i aktualnej informacji o sytuacji na rynku złota i innych metali szlachetnych. Informacja pozwala wyciągać wnioski i uzyskać przewagę nad tymi, którzy są jej pozbawieni lub jej nie rozumieją. Życzyłbym sobie, aby dzięki tej publikacji znaleźli się Państwo po wygranej stronie rynku.

„Złotowieści” są niezależną, aczkolwiek subiektywną publikacją poruszającą tematykę inwestowania w złoto w świecie ogarniętym przez kryzys systemu finansowego i towarzyszącym mu zawirowaniom. Inwestycja w złoto jak zwykle w takich ciekawych czasach stanowi zabezpieczenie oszczędności i trzon dobrze zdywersyfikowanego portfela inwestycyjnego.

To lektura dla tych, którzy biorą swoją przyszłość we własne ręce. Dla tych, którzy nie chcą zdawać się na łut szczęścia i dla których sama nadzieja jest marną strategią. Dla tych, którzy wolą wiedzieć raczej więcej niż mniej. Inwestor poinformowany to inwestor przygotowany na to, co może nastąpić. Tak, aby później był w stanie podjąć samodzielną i przemyślaną decyzję. W myśl zasady: „Nie możesz pokierować wiatrem, ale możesz ustawić żagle”. 

Moim celem nie jest wyręczanie Czytelników w samodzielnym i krytycznym myśleniu. Proszę pamiętać, że odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne zawsze jest kwestią indywidualną. Nie zamierzam dostarczać Państwu rekomendacji (za co zresztą w warunkach polskich groziłoby więzienie). Oferuję tylko (albo aż) rzetelną informację, analizę trendów i własny komentarz do bieżącej sytuacji na rynku złota. 

Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do zapisu na newsletter.

Użyj kodu INWESTOR, a otrzymasz ofertę rocznej prenumeraty "Złotowieści" z 50-procentową zniżką - skorzystaj >>

Źródło:
Krzysztof Kolany
Krzysztof Kolany
główny analityk Bankier.pl

Analityk rynków finansowych i gospodarki. W zakresie jego zainteresowań leżą zarówno Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, jak i rynki zagraniczne: Nowy Jork, Londyn i Frankfurt. Specjalizuje się w rynkach metali szlachetnych oraz monitoruje politykę najważniejszych banków centralnych. Analizuje wpływ sytuacji gospodarczej na notowania akcji, kursy par walutowych i ceny surowców. Jest trzykrotnym laureatem organizowanego przez NBP prestiżowego konkursu im. W. Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych w kategoriach dziennikarstwo internetowe (2010) oraz polityka pieniężna i stabilność finansowa (2018 i 2019). Otrzymał także tytuł Herosa Rynku Kapitałowego 2016 przyznawany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Tel.: 697 660 684

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
open_mind
"Złoto to pieniądz wszystko pozostałe to kredyt" J.P. Morgan 1912

Powiązane: Złotowieści. Biuletyn o złocie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki