REKLAMA

Zarząd Banku Millennium powołany z prezesem Joao Bras Jorge na czele

2018-03-27 08:12
publikacja
2018-03-27 08:12

Rada nadzorcza Banku Millennium ustaliła, że zarząd banku będzie liczył 6 osób i ponownie powołała Joao Bras Jorge na prezesa zarządu, Fernanda Bicho na wiceprezesa zarządu oraz Wojciecha Haase, Andrzeja Glińskiego, Marię Jose Campos i Wojciecha Rybaka na członków zarządu, poinformował bank.

fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu / / FORUM

Ponadto bank poinformował, że na posiedzeniu rady nadzorczej, powołanej tego samego dnia przez walne zgromadzenie banku na nową kadencję, "rada nadzorcza ukonstytuowała się, powołując Bogusława Kotta na przewodniczącego rady nadzorczej, Nuno Manuela da Silva Amado na wiceprzewodniczącego rady nadzorczej, Dariusza Rosatiego na wiceprzewodniczącego i sekretarza rady nadzorczej", podano w komunikacie.

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem, działającym pod tą marką od 2003 roku. W roku 1992 akcje banku (wówczas BIG SA) - jako pierwszej instytucji finansowej - zadebiutowały na GPW. Strategicznym akcjonariuszem Banku Millennium jest Banco Comercial Portugues (Millennium bcp) - największy komercyjny bank w Portugalii.

Źródło:
Tematy
Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki