REKLAMA

Na BlaBlaCar kupisz bilet na autobus

2020-02-26 12:15
publikacja
2020-02-26 12:15
www.facebook.com/BlaBlaCarPL/

BlaBlaCar opublikował nowy regulamin i zmienia politykę prywatności. Od 15 marca użytkowników aplikacji czekają zmiany. 

/ biuro prasowe BlaBlaCar

"Już niedługo, na platformie BlaBlaCar będzie można rezerwować i kupować bilety autobusowe oferowane przez różnych przewoźników. Dzięki temu nasi Pasażerowie będą mieli do wyboru jeszcze szerszą ofertę środków transportu" poinformowała użytkowników serwisu platforma BlaBlaCar. 

Nowe zasady zaczną obowiązywać od 15 marca tego roku, jednak klient będzie mógł zaakceptować nowe warunki wcześniej przez kupno biletów autobusowych za pośrednictwem platformy, 

Zakup biletu na autobus odbędzie się na stronie zewnętrznej, do której nastąpi przekierowanie i platforma zaleca, aby zapoznać się z polityka prywatności i regulaminem usług innych pośredników.

WS

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
sammler
Czy to nie skanibalizuje podstawowej działalności serwisu? Zresztą ja noszę się z rezygnacją z korzystania... Jeździłem jako kierowca (rzadko, ale czasami gdy miałem jechać sam w dalszą trasę, wolałem wziąć kogoś do towarzystwa). Niestety BlaBlaCar nie robi NIC, by walczyć z nierzetelnymi pasażerami. Idę im na Czy to nie skanibalizuje podstawowej działalności serwisu? Zresztą ja noszę się z rezygnacją z korzystania... Jeździłem jako kierowca (rzadko, ale czasami gdy miałem jechać sam w dalszą trasę, wolałem wziąć kogoś do towarzystwa). Niestety BlaBlaCar nie robi NIC, by walczyć z nierzetelnymi pasażerami. Idę im na rękę, nadrabiam 20 km, żeby zabrać ich z miejsca, które bardziej im odpowiada, a oni... nie stawiają się na przejazd. Nie mają odwagi cywilnej, by przynajmniej wysłać SMS-a... Nie tylko blokują miejsca, to jeszcze dokładam do interesu, nadrabiając trasę. Gdy zgłosi się ich od razu do serwisu, nie ma nawet możliwości wystawienia im negatywnego komentarza, bo znikają z listy pasażerów.

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki