REKLAMA

Żabka testuje dostawy ekspresowe. Zakupy dostaniesz w 15 minut

2021-10-21 09:55
publikacja
2021-10-21 09:55
Żabka testuje dostawy ekspresowe. Zakupy dostaniesz w 15 minut
Żabka testuje dostawy ekspresowe. Zakupy dostaniesz w 15 minut
/ Żabka

21 października ruszył pilotaż nowej usługi w Żabce. Klienci mogą skorzystać z ekspresowej dostawy zakupów do domu "Żabka Jush". Cały proces ma trwać 15 minut – od chwili złożenia zamówienia do momentu dostarczenia produktów.

Żabka, a dokładnie rzecz ujmując start-up Lite e-Commerce należących do Grupy Żabka, rozpoczęła pilotaż nowej usługi. Od 21 października klienci sieci sklepów będą mogli zamówić produkty z dostawą do domu w 15 minut. Początkowo usługa będzie dostępna dla mieszkańców w części wybranych dzielnic w Warszawie:

  • Śródmieścia,
  • Starej Ochoty,
  • Woli,
  • Ursynowa.

Początkowo usługa Żabka Jush będzie dostępna dla użytkowników systemu iOS w App Store. Sieć zapowiada, że w listopadzie zadebiutuje na urządzeniach z systemem Android.

Żabka wchodzi na rynek szybkich dostaw

– Prognozy wskazują, że w ciągu najbliższych lat rynek e-commerce będzie rósł dwucyfrowo. Decydują o tym klienci, którzy oczekują szybkich, ultranowoczesnych i wygodnych rozwiązań online, dopasowanych do ich codziennych potrzeb. Z myślą o tych oczekiwaniach skutecznie poszerzamy portfolio Grupy Żabka o kolejne, unikatowe biznesy jak np. Maczfit, Dietly.pl i obecnie start-up Lite e-Commerce – mówi Tomasz Suchański, prezes zarządu, CEO Grupy Żabka.

Produkty będą dostarczane do klientów ze specjalnych magazynów, tzw. dark store’ów. Żabka jest kolejną siecią na rynku, która w ostatnim czasie uruchamia szybkie dostawy zakupów do domu. Klika dni temu Biedronka ruszyła z pilotażem podobnej usługi.

– Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że zamówienie i dostawa produktu będą możliwe w ciągu jednego dnia. Obecnie dzięki q-commerce klienci mogą mieć zakupy w swoim domu nawet w kwadrans. W ramach start-upu Lite e-Commerce skupiamy się na rozwoju nowej usługi Żabka Jush, aby zagwarantować jak najwyższe standardy obsługi i maksymalną wygodę użytkowania. Zależy nam na dotarciu do klienta w szybkim czasie, aby otrzymał swoje zakupy właściwie „na już” – komentuje Tomasz Blicharski, wiceprezes zarządu, Dyrektor Zarządzający Żabka Future.

DF

Źródło:
Tematy
Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Komentarze (3)

dodaj komentarz
bhaha
żabol jest już prawie na każdej ulicy ... to co kurierzy mają dowozić 100m?
bez przesady niech troche te ludziska ruszą doopy
pozhoga
Mam nawet ,,mission statement" dla tej sieci: ,,Byle co, byle jak, byle szybko".
ravauw
chesterfildy, czteropak Harnasia i hottoga prosze , na JUŻ

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki