Z Warszawy polecimy do Tokio, Bangkoku i Seulu

 Lot do Tokio będzie łatwiejszy. Z Warszawy uruchomione zostanie połączenie do stolicy Japonii. Będzie to pierwsze bezpośrednie połączenie z Polski i Europy Środkowo – Wschodniej.

Pierwszy rejs jest zaplanowany na 13 stycznia przyszłego roku. Kolejne połączenia – do Bangkoku i Seulu – wystartują jesienią 2016 roku.

Otwieranie nowych połączeń dalekodystansowych to dla nas warunek rozwoju, dlatego uruchamiamy je jak najszybciej. Oznacza to, że po otwarciu pięciu nowych kierunków w przyszłym roku LOT będzie miał ponad dwa razy większą siatkę połączeń długodystansowych niż obecnie. Chcemy aby razem z nami rozwijał się nasz hub. Otwierając też kilkanaście tras europejskich gwarantujemy jeszcze więcej wygodniejszych transferów dla kolejnych grup pasażerów z Polski i całego regionu. Nowe połączenia to nie wszystko. W przyszłym roku planujemy także zwiększyć naszą obecność na wybranych trasach, na których już teraz operujemy. Oznacza to na przykład zwiększanie częstotliwości rejsów do Nowego Jorku i Chicago w sezonie zimowym – mówi Sebastian Mikosz, Prezes Polskich Linii Lotniczych LOT.

Oprócz nowych rejsów dalekodystansowych samoloty zaczną latać od 2016 roku także w 3 nowe miejsca w Europie, będą to Wenecja, Kluż – Napoka (od stycznia) oraz Lublana (od marca). Bilety na rejsy do Tokio i nowe połączenia europejskie można już kupować na lot.com, w aplikacji mobilnej i poprzez inne kanały sprzedaży. Rejsy do Bangkoku i Seulu trafią do sprzedaży już jesienią tego roku.

Źródło: Newsrm.tv

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 3 ~abc

Loty do Bang-cock?

! Odpowiedz
1 2 ~leszek

jeszcze Szanghai, Hong Kong, i Guangzhou
ale tak aby samolot przylatywał do destynacji o 7 rano !!
tak to robi wiele linii lotniczych dzieki temu ma duże obłożenie lotów

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne