REKLAMA
BADANIE

Weekendowe przerwy w sześciu bankach

2017-01-20 14:51
publikacja
2017-01-20 14:51

Sześć banków zapowiedziało przerwy w działaniu swoich systemów w ten weekend. Bank Polskiej Spółdzielczości, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK oraz Santander Consumer Bank uprzedzają o problemach w dostępie do bankowości elektronicznej. Klienci Raiffeisen Polbanku nie zapłacą kartą NFC w związku z pracami administracyjnymi nad aplikacją Mobilny Portfel, a Volkswagen Banku mogą mieć problemy z autoryzacją transakcji dokonanych kartą. 

fot. lucadp / / YAY Foto

W ten weekend klienci większości instytucji mogą korzystać z usług bankowych bez żadnych przeszkód. Prace modernizacyjne zaplanowało tylko sześć banków. Dla klientów Banku Zachodniego WBK, Raiffeisen Polbanku oraz Volkswagen Banku jest to kolejny weekend, w którym muszą się liczyć z ograniczeniami.

Bank Zachodni WBK

Całkowity brak dostępu do swoich systemów zapowiedział Bank Zachodni WBK. Prace techniczne zostały zaplanowane na sobotę, 21 stycznia. Utrudnienia rozpoczną się o północy i potrwają do godziny 9.00. W tym czasie nie będzie można korzystać z usług BZWBK24internet, BZWBK24mobile, BZWBK24ewnioski, Przelew24, Moja Firma Plus, BZWBK24sms, Alerty24, a także BLIK.

Reklama

W przypadku serwisu iBiznes24 prace rozpoczną się już w piątkowy wieczór, 20 stycznia, o godzinie 20.00. Jego użytkownicy odzyskają dostęp do bankowości elektronicznej o tej samej porze, co pozostali klienci, czyli o 9.00 w sobotni poranek 21 stycznia.

Bank Pekao

Na konto w serwisie Pekao24Makler nie zalogują się klienci Banku Pekao w godzinach od 8.00 do 15.00 w sobotę, 21 stycznia. Poza pracami technicznymi bank przewiduje również możliwe ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń, które mogą mieć miejsce przez blisko cały dzień od 00.01 do 23.00. Użytkownicy serwisu CDMInternet także mogą się spotkać z tymi problemami, jednak między godziną 8.00 a 18.00, także w sobotę, 21 stycznia.

Bank BPS

Krótkotrwałe utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej zapowiada także Bank Polskiej Spółdzielczości. Problemy z logowaniem do serwisu pojawić się mogą na przestrzeni kilkunastu godzin, od 18.00 w sobotę (21 stycznia) do 7.00 w niedzielę rano. Przyczyną planowanych utrudnień są prace serwisowe przeprowadzane w banku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank planuje przeprowadzenie prac technicznych w podobnym czasie, co Bank BPS. Rozpoczną się one o godzinie 20.00 w sobotę (21 stycznia), a zakończą o godzinie 7.00 następnego dnia. Bank uprzedza, że w tym czasie bankowość internetowa będzie niedostępna.

Raiffeisen Polbank

Kiedy klienci pozostałych instytucji będą mogli korzystać z usług bankowych bez ograniczeń, posiadacze aplikacji Mobilny Portfel w Raiffeisen Polbanku nie będą mogli płacić telefonem za pomocą karty NFC. Problemy pojawią się w niedzielę, 22 stycznia, w godzinach od 7.00 do 13.00. W tym czasie niemożliwe będzie także zamawianie kart we wspomnianej aplikacji. 

Volkswagen Bank 

Volkswagen Bank przeprowadzi prace serwisowe w poniedziałek (23 stycznia), od 0.00 do 3.00. Utrudnione w tym czasie będzie autoryzowanie transakcji dokonanych kartami Visa. 

MD

Źródło:
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~ewwww
Pozdrawiam ponownie zwolenników społeczeństwa bezgotówkowego!
~wodzu

Bankierzy okradają całe społeczeństwa od lat.. Czy ktoś z Was słyszał o konfiskacie złota w US z 1933 roku.

https://goldbits.com/news/first-u-s-bank-bail-in-was-1933s-gold-confiscation.html

FED - poprzez dekret prezydencki zarekwirował 6tys ton złota
~edi666
Kolejni towarzysze bankowcy liczą megazyski.
~Prol
Nie, nie liczą zysków, tylko podczas tych "przerw technicznych" przelewają kasę z Polski do Szwajcarii i Izraela. Większość tych oddziałów w Polsce to już są wydmuszki, w których nie ma już pieniędzy tylko same zobowiązania.

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki