Weekendowe przerwy techniczne w kilku bankach

W najbliższym czasie klienci BGŻ BNP Paribas, neoBanku oraz ING Banku Śląskiego muszą liczyć się z utrudnieniami w dostępie do bankowości elektronicznej. W ostatnim z nich niemożliwe będzie także korzystanie z wpłatomatów, płatności BLIK oraz systemu INGCardsOnLine, jednak prace potrwają zaledwie godzinę.

O planowanych pracach nad systemami transakcyjnymi poinformowały trzy banki. W BGŻ BNP Paribas oraz ING Banku Śląskim zostaną one przeprowadzone w porach nocnych i nad ranem klienci będą mogli bez przeszkód korzystać z dostępu do konta bankowego. Dłuższa zaś przerwa szykuje się w neoBanku.

Przerwy techniczne w bankach w najbliższych dniach
Przerwy techniczne w bankach w najbliższych dniach (fot. lucadp / YAY Foto)

BGŻ BNP Paribas

Już dziś, 5 stycznia, rozpoczną się prace serwisowe w BGŻ BNP Paribas. Dotkną one zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Utrudnienia w dostępie do systemów Pl@net oraz BiznesPl@net pojawią się o 22.00 i mogą potrwać do piątkowego poranka, 6 stycznia, do godziny 6.00. Wspomniane prace dotyczą również aplikacji na smartfony – Mobile Pl@net i Mobile BiznesPl@net.

ING Bank Śląski

O planowanych pracach konserwacyjnych uprzedza również ING Bank Śląski. Rozpoczną się one w niedzielę, 8 stycznia, o godzinie 00.00 i powinny zakończyć się godzinę później. W tym czasie nie będzie można korzystać nie tylko z bankowości internetowej dla klientów detalicznych oraz jej mobilnej wersji, ale również wpłatomatów, płatności BLIK oraz systemu INGCardsOnLine. Aktywowanie kart oraz dawanie im kodu PIN także nie będzie możliwe.

neoBANK

Wielkopolski Bank Spółdzielczy poinformował swoich klientów o możliwym utrudnieniu w dostępie do bankowości elektronicznej z dużym wyprzedzeniem. Początek prac technicznych został wyznaczony na 10 stycznia (wtorek), a jego koniec na 15 stycznia (niedziela). Przeprowadzane prace mają charakter optymalizacyjny. 

MD

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne