REKLAMA

Sieć sklepów wprowadza konta osobiste

2022-09-19 12:30
publikacja
2022-09-19 12:30

Walmart, amerykańska sieć supermarketów, planuje rozszerzyć zakres działalności. Wkrótce wybrani pracownicy oraz niektórzy klienci skorzystają z rachunków bankowych amerykańskiego detalisty w wersji beta – donosi Bloomberg.

Sieć sklepów wprowadza konta osobiste
Sieć sklepów wprowadza konta osobiste
fot. Sundry Photography / / Shutterstock

Walmart zamierza rozszerzyć obecną ofertę o kolejny produkt. Z doniesień Bloomberga wynika, że już wkrótce amerykańska sieć supermarketów wprowadzi rachunki bankowe. Początkowo konta osobiste mają być dostępne dla części pracowników oraz niektórych klientów w testowej wersji beta.

Walmart wraz z fintechem One (podmiot powstał w wyniku połączenia neobanku One i spółki Even) ruszy na podbój rynku usług finansowych. Firma One zaoferuje konta bankowe dla 1,6 mln pracowników amerykańskiego giganta detalicznego i klientów sieci marketów spożywczych. Produkt pojawić ma się na rynku w ciągu najbliższych tygodni. 

Przedstawiciele Walmartu i One do tej pory nie skomentowali doniesień Bloomberga o wprowadzeniu własnego rachunku bankowego na rynek. 

DF

Tematy
BLACK WEEK na Pracuj.pl! - 40% na wszystko. Dodaj ogłoszenie, znajdź pracownika!

BLACK WEEK na Pracuj.pl! - 40% na wszystko. Dodaj ogłoszenie, znajdź pracownika!

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
peluquero
korporacje powinny się miedzy sobą dogadać, i tak jak karty podarunkowe są, tak można śmiało wprowadzić kartki na żywność, oczywiście w postaci zapisu cyfrowego z potwierdzeniem biometrycznym - komunizm ale 3.0 ;)
tomitomi
dadzą Ci wszystko na kredyt - w nieograniczonych sumach - abyś , się tylko zadłużył !

http://fakto.pl/index.php/video/do-kogo-nalezysz

cywilizacyjna choroba XXI wieku .

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki