REKLAMA

W piątek 14 sierpnia urzędy w Warszawie będą nieczynne

2020-08-07 12:54
publikacja
2020-08-07 12:54

W zamian za święto przypadające 15 sierpnia w sobotę, w piątek 14 sierpnia urząd m. st. Warszawy oraz urzędy dzielnicowe będą nieczynne. Będą obsługiwane jedynie sprawy związane ze sporządzaniem aktów zgonu - przekazał stołeczny ratusz.

W piątek 14 sierpnia urzędy w Warszawie będą nieczynne
W piątek 14 sierpnia urzędy w Warszawie będą nieczynne
/ Arriva

Jak poinformował ratusz, tego dnia rejestracja zgonów będzie się odbywała w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Andersa 5 między godz. 8 a 16. Mieszkańcy będą mogli sporządzić akt zgonu na podstawie karty zgonu.

14 sierpnia 2020 r. będzie dniem wolnym od pracy w Urzędzie m. st. Warszawy na podstawie zarządzenia prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego z 16 lipca 2020 r. Podobnie 24 grudnia 2020 r., który wypada w czwartek będzie dniem wolnym od pracy w zamian za święto przypadające w sobotę 26 grudnia. (PAP)

skib/ aj/

Źródło:PAP
Tematy
Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Komentarze (1)

dodaj komentarz
marcinn89
Przedziwne sytuacje się dzieją w tej Polszy i na całym świecie. Jeszcze niedawno czytałem na blogu Kejti jak młoda dziewczyna w jeden dzień zarobiła ok 4000 złotych pracując w domu przez Internet, więc już mnie naprawdę nic nie zdziwi, gdzie normalny człowiek musi przez cały miesiąc na taką sumę harować (najlepiej wpisać sobie w Przedziwne sytuacje się dzieją w tej Polszy i na całym świecie. Jeszcze niedawno czytałem na blogu Kejti jak młoda dziewczyna w jeden dzień zarobiła ok 4000 złotych pracując w domu przez Internet, więc już mnie naprawdę nic nie zdziwi, gdzie normalny człowiek musi przez cały miesiąc na taką sumę harować (najlepiej wpisać sobie w Google blog kejti i sprawdzić). Przedziwne rzeczy się dzieją po tej całej pandemii i według mnie będzie jeszcze gorzej dla niektórych.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki