REKLAMA

W banku Pekao ruszają specjalne pożyczki bez dodatkowych zabezpieczeń dla klientów MŚP

2020-04-27 12:15
publikacja
2020-04-27 12:15

Bank Pekao S.A., odpowiadając na obecne wyzwania małych i średnich firm, przygotował propozycję Pożyczki Ekspresowej SMEX z uproszczonymi procedurami i zdalną obsługą - poinformował bank w poniedziałek w komunikacie.

/ fot. Andrzej Bogacz / FORUM

W komunikacie czytamy, że bank nie wymaga przedstawienia dokumentów finansowych oraz dodatkowych zabezpieczeń w procesie uzyskania pożyczki.

"Finansowanie będzie zabezpieczone gwarancjami de minimis, a klient nie poniesie kosztów związanych z tymi gwarancjami" - poinformował bank.

"Możliwość skorzystania z oferty Pożyczki Ekspresowej SMEX mają klienci banku wybrani na podstawie zaawansowanych metod oceny zdolności kredytowej opartych na rozwiniętej analityce danych i sztucznej inteligencji" - podano.

"Pożyczka jest skierowana do klientów, którzy dokonują transakcji za pośrednictwem banku i do tej pory nie korzystali z finansowania" - dodano.

W komunikacie napisano, że klient ma możliwość podpisania umowy w bezpieczny sposób on-line - za pośrednictwem bankowości elektronicznej Pekao Biznes24 - i uzyskania nawet do 750 tys. zł. (PAP)

pgo/ je/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
godunow1
Kiedy zmiana nazwy na Lehman Brothers?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki