REKLAMA

W Pekao prościej o kredyt dla MŚP z gwarancją BGK

2020-07-13 10:10
publikacja
2020-07-13 10:10
Pekao

Pekao SA proponuje małym i średnim firmom zabezpieczony gwarancją BGK de minimis limit kredytowy na gwarancje i akredytywy z uproszczonymi procedurami i zdalną obsługą - podał bank w poniedziałek.

Dodano, że to pierwsze tego rodzaju rozwiązanie na polskim rynku, wspierające negocjacje z partnerami biznesowymi w obliczu Covid-19.

"Otrzymujemy od naszych klientów coraz więcej sygnałów, że pandemia ograniczyła zaufanie pomiędzy przedsiębiorcami i zwiększyła liczbę zatorów płatniczych. Staramy się sprawnie reagować na potrzeby klientów, oferując im łatwy dostęp do instrumentów wspierających rozwój biznesu i współpracę z kontrahentami" - powiedziała Magdalena Zmitrowicz, wiceprezes Banku Pekao.

"Jednym z takich rozwiązań jest oferta limitu na gwarancje i akredytywy, pozwalająca elastycznie reagować na zmiany w otoczeniu gospodarczym" - dodała.

Jak poinformowano, bank nie wymaga przedstawienia dokumentów finansowych. Gwarancje i akredytywy udzielane w ramach limitu będą zabezpieczone gwarancją BGK de minimis, a klient nie poniesie kosztów związanych z ustanowieniem tego zabezpieczenia. Klient może skorzystać z limitu na gwarancje bankowe i akredytywy, w wysokości do 1 mln zł. "Zlecenie wystawiania gwarancji bankowych oraz akredytyw możliwe jest szybko i bezpiecznie on-line za pośrednictwem bankowości elektronicznej Pekao Biznes24" - podano.(PAP)

pgo/ amac/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki