Tatry Super Ski. 17 stacji narciarskich na jednym skipasie

Narciarze wybierający się w nadchodzącym sezonie zimowym na Podhale, będą mogli skorzystać z jednego skipasu na 17. stacjach narciarskich. Projekt Tatry Super Ski obejmie także baseny termalne w Zakopanem i Białce Tatrzańskie.

(fot. Zszen John / Pexels)

"Tatry Super Ski to unikatowy w skali kraju projekt, zaplanowany i zrealizowany na tak wielką skalę. Przedsięwzięciem tym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom miłośników sportów zimowych, dając możliwość poznania i odwiedzenia na jednym karnecie aż 17 ośrodków narciarskich Podtatrza. Chcemy jednocześnie pokazać, że nasze stacje narciarskie oraz oferta zimowych aktywności u podnóża Tatr nie odbiega standardem od popularnych zagranicznych ośrodków narciarskich. Atrakcyjną ofertą karnetu dającego wiele możliwości zachęcamy do odwiedzenia miejsca będącego sercem zimy, w którym poczują wyjątkowy górski klimat oraz niepowtarzalną atmosferę Podhala" – powiedział jeden z koordynatorów projektu Tatry Super Ski Adam Marduła.

Wspólny skipas obejmuje w sumie 84 kolejki i wyciągi, na których do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów będzie 91 zróżnicowanych tras zjazdowych o łącznej długości ponad 57 km. Wśród nich znalazło się sześć zaawansowanych tras zjazdowych posiadających homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Dla najmłodszych adeptów narciarstwa w ramach skipasu przygotowano 17 wyciągów taśmowych.

Od 25 grudnia w ofercie Tatry Super Ski będzie można skorzystać z karnetu pakietowego obejmującego zarówno skipass, jak i możliwość skorzystania z basenów termalnych Aqua Park w Zakopanem i Terma Bania w Białce Tatrzańskiej.

Wspólny skipas obejmie stacje narciarskie w Zakopanem na Polanie Szamoszkowej i Harendzie; w Białce Tatrzańskiej, Kluszkowcach, Czarnej Górze, Jurgowie, Suchem, Bukowinie Tatrzańskiej, Nowym Targu, Witowie, stacje PKL w Szczawnicy i Zawoi oraz wyciągi na Słowacji – stacja Bachledowa w Ździarze Meander Ski w Orawicach.(PAP)

Autor: Szymon Bafia

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 medeacentrum-pl

Bardzo dobry pomysł. Również fajne jest połączenie jazdy na nartach i relax w basenach termalnych czy saunach. Medea centrum zdrowego wypoczynku poleca takie pakiety łączone. Regeneracja w termach po nartach jest szybka i przyjemna. Będą siły na kolejny dzień na stoku.

! Odpowiedz
0 2 bangladesznadwisla

raczej SUPER SMOG RAK SKI

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne