W Carrefourze zakupy zrobisz w niedzielę

Carrefour od października dostarczy zakupy do domów w całej Polsce. 

Zakupy w Carrefour w każdą niedzielę
Zakupy w Carrefour w każdą niedzielę (fot. Jerzy Dudek / FORUM)

Zakupy artykułów niewymagających chłodzenia ze sklepu Carrefour będą dostarczane na terenie całej Polski już od 21 października 2019 roku. Dostawy od poniedziałku do piątku realizowane będą przez zewnętrzną firmę kurierską. Sieć sklepów rozszerza zakres konceptu e-grocery.

Mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Katowic, Sosnowca, Chorzowa, Czeladzi i Siemianowic Śląskich mogą wybrać dostawę artykułów również w niedzielę. Są to miasta znajdujące się w zasięgu sklepu e-grocery. W Carrefour można wybrać jedną z czterech opcji odbioru zakupów:

  • dostawa do domu,
  • odbiór w punkcie Carrefour,
  • Carrefour Drive,
  • Coolomat.

Przy zakupach powyżej 180 zł klient nie zapłaci za dostawę. W przypadku zakupów w przedziale od 100 zł do 180 zł dostarczenie towarów kosztuje 9,90 zł. Natomiast za zamówienie poniżej 100 zł zapłacimy 19,90 zł. 

Od października klienci będą otrzymywali informacje SMS o statusie zamówienia. 

To nie koniec nowych pomysłów wprowadzonych w sklepie. We Francji sieć Carrefour wraz ze start-upem AiFi testuje nowość w zakresie robienia zakupów. Sklep Flash wyposażony został w czujniki, które połączone są z kamerami i automatycznie wykrywają produkty w koszyku. Na zakończenie zakupów klient płaci w wybranych przez siebie sposób.

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 9 zamknackw

A kiedy we Wrocławiu? WTF!

! Odpowiedz
93 89 uczen_manueli_g

Zagrać na nosie prezesowi , pisuarom, solidaruchom i klerowi!
Gratulacje!

! Odpowiedz
73 135 heimir

Klienci w niedzielę - więcej kręcenia nosem i narzekania niż konkretnych wizyt. Wyjście z żona i dziećmi na galerię żeby nie spędzać z nimi czasu, tylko wypuścić „na wybieg.” Każdy co pracuje w obiektach handlowych to potwierdzi. To smutne.

! Odpowiedz
113 110 madarot

To łaź z kościoła do kościoła i tak w kółko - super atrakcja dla dzieci!

! Odpowiedz
82 86 khh

To sie smuc w domu, drap sciany jak chcesz z rozpaczy, ale komus nie ukladaj zycia, mnie interesuje co ty robisz w niedziele, to jest twoja sprawa.

! Odpowiedz
18 54 heimir

Nie chciałem nikogo urazić swoim komentarzem, jeżeli tak zrobiłem to przepraszam. Ale czy nie mamy innych atrakcji, parków, spacerów, żeby spędzić ten czas z rodzina inaczej niż w galerii, kościele czy domu? Tylko nad tym się zastanawiam, nie układam nikomu życia.

! Odpowiedz
103 72 kutasikaczor

te zakazy za 3-4 lata zostaną zniesione, pisory liżąc wacki solidarnisci i kieckowym te głupoty porobili, ale gdy zacznie siadac w gospodarce to taka koza z domu sie przyda , jak sie ją wyprowadzi to miejsca bedzie więcej

! Odpowiedz
175 182 kubcon

szaleństwo w oczach to maja Ci którzy muszą za wszelką cenę w niedzielę kupować i sprzedawać....

! Odpowiedz
167 150 django

Jak się jest obibokiem na zasiłku to bez różnicy jest robienie zakupów w tygodniu i w weekend

! Odpowiedz
51 39 khh

a ci, ktorzy innym zagladaja do gara i probuja ukladac zycie odgornie sa calkiem normalni. Widze, ze rodzice wpoili ci nie to, co trzeba.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne