REKLAMA

Uchwały podjęte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie JSW

2016-11-29 15:28
publikacja
2016-11-29 15:28

Uchwały podjęte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie JSW S.A. w dniu 29.11.2016 r.

Raport bieżący z plikiem 65/2016

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("Spółka") przekazuje w załączeniu treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 29 listopada 2016 r. NWZ na wniosek Przewodniczącego Zgromadzenia odstąpiło od rozpatrzenia punktu 4 Porządku Obrad - Wyboru Komisji Skrutacyjnej. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki zarządziło przerwę w obradach do dnia 1 grudnia 2016 roku do godz. 12:00, o czym Spółka informowała raportem bieżącym nr 64/2016. Zarząd Spółki informuje, iż do protokołu podczas obrad nie zgłoszono sprzeciwów.

Podstawa prawna: § 38 ust. 1 pkt 6, 7, 8, 9 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1 kom espi zdz

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~Ludwis
KRUPIŃSKI POZOSTANIE I NIKT TEGO NIE ZMIENI!!!!
~Karol
Bedzie dobrze na pewno akcja jsw do końca roku będzie po 100 zł
~zdenek
Pierdole panowie piszecie a misie zapomnieli o drugim temacie walnego czyli o swoich wynagrodzeniach
~Emeryt
Jest za dobrze to trzeba to rozpieprzyć kto w końcu przyjdzie po rozum do głowy żeby wypieprzyc związki i tą biurokrację z tych kopalń
~eee
Nikt. Celem jest aby polskie społeczeństwo utrzymywało tych darmozjadów w cenach za energię elektryczną. PIS to szumowiny, które zamiotą i zniszczą wszystko co jeszcze jakoś działało, a nie zrobią nic nowego, bo to partia destrukcji, chaosu i kryzysu. Taka władza nie tworzy, a wyłącznie niszczy. To kwestia chcarkteru i Nikt. Celem jest aby polskie społeczeństwo utrzymywało tych darmozjadów w cenach za energię elektryczną. PIS to szumowiny, które zamiotą i zniszczą wszystko co jeszcze jakoś działało, a nie zrobią nic nowego, bo to partia destrukcji, chaosu i kryzysu. Taka władza nie tworzy, a wyłącznie niszczy. To kwestia chcarkteru i mentalności.
~VppkMA2 odpowiada ~eee
PO i PSL to banda złodziei + zagórowski !

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki