REKLAMA

Trump zapowiada, że całkowicie wycofa się z biznesu

2016-11-30 13:18
publikacja
2016-11-30 13:18

Prezydent elekt Stanów Zjednoczonych Donald Trump zapowiedział w środę na Twitterze, że zamierza całkowicie wycofać się z prowadzenia swoich firm, by skupić się na prezydenturze. Swój plan ma szczegółowo przedstawić na konferencji 15 grudnia.

fot. Andrew Kelly / / FORUM

Trump napisał, że obecnie przygotowywane są dokumenty, dzięki którym zostanie "całkowicie odsunięty od operacji biznesowych". "Prezydentura to zadanie o wiele ważniejsze!" - podkreślił.

Zaznaczył, że prawo nie wymaga od prezydenta, by zerwał swe powiązania z biznesem, ocenił jednak jako ważne, by jako prezydent nie znajdował się w sytuacji potencjalnego konfliktu interesów.

Kierowanie firmami Trumpa mają przejąć jego dzieci, które wraz z nim pojawią się na zapowiedzianej na 15 grudnia konferencji prasowej.(PAP)

akl/ ro/

Źródło:PAP
Tematy
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Komentarze (8)

dodaj komentarz
~Obserwator
Tak, jasne :-) . Dobry dowcip.
~kominiarz
A dlaczego niby aptekarz nie mialby zostac politykiem skoro Facet od malowania kominow tyle lat byl premierem!
~sqwer
Tak dla ścisłości. Misiewicz nie był aptekarzem, tylko pracował w aptece. Nie słyszałem, że ma tytuł farmaceuty. Słyszałem za to, że ma problem z jakimkolwiek tytułem.
~Wtajemiczony odpowiada ~sqwer
I tu jesteś w błędzie. Pan Misiewicz jest kawalerem złotego medalu "za zasługi dla obronności kraju".
~Fizolof
Idealny czas na sukcesję. Dzieci już od dawna przygotowywał. Ogólnie to Wygryw z niego po całości, sięgnął szczytów totalnych jeśli chodzi o doczesne życie.
~Jasko
Podobnie jest u nas. Np. Pan Misiewicz porzucił pracę w aptece na rzecz polityki.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki