Trump skrytykował film "Parasite"

Prezydent USA Donald Trump skrytykował w czwartek na wiecu wyborczym w Colorado Springs, w stanie Kolorado, południowokoreański film "Parasite", zwyciezcę tegorocznych Oscarów. Szczególnie nie podobało mu się, że jest to film z Korei Południowej.

(fot. Evan El-Amin / Shutterstock)

"O co do diabła w tym wszystkim chodzi ? Mamy dosyć problemów z Koreą Południową w handlu. Jakby tego było mało dali mu (filmowi) tytuł najlepszego filmu roku. Czy to było słuszne ? Nie wiem" - powiedział prezydent.

"Czy nie możemy mieć jeszcze czegoś w rodzaju "Przeminęło z wiatrem" ? Czy "Bulwaru Zachodzącego Słońca" ?, Tak wiele jest wspaniałych filmów" - dodał. Uczestnicy wiecu zareagował z entuzjazmem na te słowa.

"Parasite", w reżyserii Bong Joon-ho, zwyciężył w tegorocznej gali Oscarów w głównej kategorii najlepszego filmu roku stając się pierwszym nieanglojęzycznym filmem, który zdobył tę nagrodę.

Film opowiada historię ubogiej, bezrobotnej czteroosobowej rodziny, która w zabawny sposób przenika do rodziny bogaczy mieszkającej w luksusowej rezydencji. Rozwój wypadków prowadzi jednak do aktów przemocy i tragedii. (PAP)

jm/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 6 innowierca

Oscary to niezla hucpa dzisiaj.Dla przykladu :
Brytole z USA wymyslaja sobie ze nakreca film o Winstonie Churchilu. Biora kilka znanych nazwisk z USA i GB i kreca film. Juz na etapie realizacji wiadomo ze bedzie hit filmowy i dostanie statuetke, a moze 2 ::))

! Odpowiedz
2 9 pazdzioch_indastries

Najlepsze filmy są z usa i tylko takie które nie krytykują kapitalizmu.

! Odpowiedz
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
2 8 marcin321

Artykuł z PAPy od czapy.

! Odpowiedz
14 15 okazjonalny

Idąc tokiem myślenia, tego pożal się Boże prezydenta, powinniśmy uznać kinematografię amerykańską za nic nie wartą, bo sprzedają nam broń bardzo drogo.

! Odpowiedz
8 29 trader96

Ja przepraszam, ale gdzie tu jest krytyka filmu? Z cytatu który pokazaliście wynika, że Trump "nie wie" czy zasłużył na oskara. Jedynie narzeka na kraj pochodzenia produkcji.

! Odpowiedz
20 15 krzysnydyktatorgield

taki sobie film ,nie wart oscara

! Odpowiedz
2 44 myslcie_samodzielnie

Czyli trzeba obejrzeć i samemu wyrobić sobie zdanie, btw ciężko o lepszą reklamę dla filmu.

! Odpowiedz
2 79 znawca_wszystkiego

w Bankierze dają premie za najgłupsze zdjecie trumpa?

! Odpowiedz
5 8 trollmaster

Photoshop.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne