Tank&Go w Carrefourze. Za paliwo zapłacisz aplikacją

2020-07-01 09:47
publikacja
2020-07-01 09:47
fot. Piotr Waniorek /

Nowa usługa testowana przez Carrefoura – Tank&Go – pozwoli zatankować i zapłacić za paliwo bez odchodzenia od auta. Ma być szybciej i wygodniej.

Własnoręczne skanowanie produktów bez udziału kasjera stało się już powszednią czynnością w marketach. Carrefour zamierza rozszerzyć tę możliwość także na znajdujące się przy marketach stacje paliw. Usługa o nazwie Tank&Go przechodzi obecnie testy na dwóch stacjach benzynowych sieci – na warszawskim Targówku oraz przy hipermarkecie na krakowskich Czyżynach. Docelowo z Tank&Go będzie można skorzystać we wszystkich 40 stacjach paliw należących do Carrefoura.

/ fot. Carrefour /

Z usługi można korzystać za pośrednictwem aplikacji „Mój Carrefour”, do której został wgrany nowy moduł „Tank&Go”. Aby zapłacić za paliwo w ten sposób, trzeba zalogować się w module, podać dane samochodu, a także aktywować płatności mobilne Masterpass.

Wówczas, będąc już na stacji paliw, wystarczy wybrać dystrybutor, określić kwotę transakcji, dokonać płatności i rozpocząć tankowanie. Po jego zakończeniu otrzymamy fakturę na podany wcześniej adres mailowy.

W zakresie płatności mobilnych projekt realizowany jest we współpracy z Mastercard. Jak informują przedstawiciele sieci Carrefour, na klientów korzystających z Tank&Go czekają także promocje, które zostaną podpięte pod nową usługę.

MKZ

Źródło:
Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki