T-Mobile poprawi zasięg w górach

Marcin Kaźmierczak2019-06-24 08:57redaktor Bankier.pl
publikacja
2019-06-24 08:57

Nowy nadajnik przy schronisku PTTK w Dolinie Roztoki zapewni lepszy zasięg sieci T-Mobile w Tatrach.

Nowy nadajnik T-Mobile stanął w Dolinie Roztoki w Tatrach / YAY Foto

Choć w góry jeździmy zazwyczaj po to, aby odpocząć od zgiełku, zdarzają się sytuacje, w których brak zasięgu potrafi uprzykrzyć górską wędrówkę. Nieprzerwany zasięg to także większe bezpieczeństwo na szlaku ze względu na łatwiejszy kontakt ze służbami ratunkowymi w razie wypadku.

Ostatnio nowy nadajnik pojawił się przy schronisku PTTK w Dolinie Roztoki w Tatrach Wysokich. Stacja ma zapewnić lepszy zasięg sieci T-Mobile. Jak informuje operator w komunikacie, ze względu na uwarunkowania techniczne w wysokich górach, stacja bazuje na łączu satelitarnym.

To piąta stacja uruchomiona przez T-Mobile w Tatrach. Cztery pozostałe stoją w Dolinie Chochołowskiej, przy Morskim Oku, na terenie schroniska Murowaniec i na hali Ornak.

Swoje nadajniki przy Morskim Oku i w Dolinie Chochołowskiej od dłuższego czasu ma również Orange. Z kolei na Kasprowym Wierchu i przy stacji przesiadkowej kolei linowej na Myślenickich Turniach stoją nadajniki Plusa.

Źródło:
Marcin Kaźmierczak
Marcin Kaźmierczak
redaktor Bankier.pl

Zajmuje się tematyką nieruchomości. Przygotowuje raporty dotyczące cen mieszkań, pisze o trendach na tym rynku, monitoruje najciekawsze inwestycje w Polsce i za granicą. Na co dzień śledzi także rynek motoryzacyjny, a swoimi spostrzeżeniami dzieli się w sekcji Moto portalu Bankier.pl. Absolwent politologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki