Szybkie przelewy BlueCash - wyższe ceny i limity

analityk Bankier.pl
Utrzymywany przez Blue Media S.A. system szybkich przelewów BlueCash 23 października wprowadza nowy regulamin i cennik. Maksymalna kwota pojedynczego transferu dla zarejestrowanych użytkowników wzrasta z 5.000 zł do 20.000 zł.

Użytkownicy niezalogowani będą mogli nadal przesyłać maksymalnie 5000 zł, a doliczana do kwoty prowizja wynosić będzie 5 zł. Do tej pory cennik usługi przewidywał kilka progów dla niższych kwot. Przykładowo przelew do 1.000 zł kosztował 2 zł (lub 1 zł dla zarejestrowanych użytkowników dokonujących przedpłaty).W najbliższym czasie w systemie BlueCash wprowadzona zostanie funkcja salda gotówkowego oraz aplikacje mobilne umożliwiające dokonywanie szybkich przelewów z urządzeń z systemami iOS i Android.

M.K.

Michał Kisiel

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~kadyks

Moje 3800 trzymaja od wczoraj i bezczelnie klamia ze nie dotraly do nich (Inteligo- ING).Dzwonilem na infolinie, pieniadze byly zaksiegowane u nich od razu.Odradzam BLUECASH to zlodzieje i oszusci, a support klamie w zywe oczy. Czekam juz 24 godziny i nic!

! Odpowiedz
0 0 ~wiki

żenada

! Odpowiedz
0 0 ~pazdzioch86

Dlatego mam nadzieję że szybko rozwinie się expres elixir (www.expreselixir.pl). Np w Millennium taki przelew kosztuje niezależnie od kwoty 5 zł a jest na rachunku odbiorcy w przeciągu kilkunastu sekund od wysłania. Tydzień temu miałem przyjemność przelewać kaskę właśnie z Millennium do ING i byłem w szoku, jak po kilku minutach dostałem info że kasa jest na rachunku odbiorcy.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~Paweł

Jak informują byli pracownicy firmy BlueMedia czesto przelewy natychmiastowe nie sa takie natychmiastowe poniewaz firma nie zapewnia srodkow na swoich kontach.
Celowo przetrzymują pieniadze klientow, wymyslajac awarie sytemu lub jego niedroznosc spowodowana nadmiarem zlecen.
Jesli naprawde zalezy Wam na pewnym przelewie OMIJAJCIE SERWIS BlueCash.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~klient

Bluecash to taka firma, która potrzyma twoje pieniądze prze 24 godziny na swoim koncie żeby dostać za nie odsetki, dodatkowo wyłudzi 5 zł za tę operację a na koniec zasłoni się jakimś 100-stronnicowym regulaminem, że wszystko jest w porządku

!
Polecane
Najnowsze
Popularne