REKLAMA

Surfland Systemy Komputerowe rozpoczął rozmowy z potencjalnym inwestorem

2017-05-16 16:56
publikacja
2017-05-16 16:56

Spółka Surfland Systemy Komputerowe rozpoczęła rozmowy z potencjalnym inwestorem - wrocławską spółką GreenPost, która jest zainteresowana przejęciem 50,1 proc. akcji - podał Surfland w komunikacie.

GreenPost chce przeprowadzić badanie due diligence Surfland Systemy Komputerowe, co ma być pierwszym krokiem w planowanym projekcie inwestycyjnym.

"Emitent zwraca uwagę, iż rozpoczęcie wyżej opisanego procesu nie oznacza, że inwestor podjął ostateczną decyzję o ewentualnej inwestycji w akcje spółki. O efektach prowadzonych negocjacji i finalnych uzgodnieniach spółka poinformuje odrębnym raportem" - dodano.

GreenPost informuje na swoich stronach internetowych, że jest wysoce wyspecjalizowaną firmą oferującą profesjonalne usługi w zakresie automatyzacji przetwarzania dokumentów. E-usługi GreenPost zintegrowane z wieloma systemami ERP, umożliwiają automatyzację odbierania, przetwarzania, przesyłania i archiwizowania dokumentów biznesowych firmy z wykorzystaniem autorskiej platformy internetowej GreenMail24.

Jak wynika z KRS udziałowcami spółki GreenPost są: Andrzej Bogusław Krupa i Dolnośląskie Centrum Doradztwa Gospodarczego. Udziałowcem tego drugiego jest z kolei Ewa Andreasik Kuchar.(PAP Biznes)

gsu/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki