REKLAMA

Sukces sprzedażowy ZTE Poland w ofercie Groupona

2011-12-23 08:00
publikacja
2011-12-23 08:00
Firma ZTE, podbija polski rynek zakupów grupowych. W specjalnej ofercie serwisu Groupon firma ZTE Poland zaprezentowała smartfon Blade. Urządzenie spotkało się z zainteresowaniem klientów platformy Groupon. W ciągu kilkunastu godzin wyprzedano wszystkie jego egzemplarze.

Smartfon Blade to jeden z najnowszych telefonów, jakie ZTE w ostatnim czasie wprowadziło na polski rynek. Zgrabny telefon, wyposażony w 3.5 calowy wyświetlacz, klawiaturę QWERTY, wbudowany nadajnik GPS oraz łączność 3G, HSUPA i HSDPA został udostępniony w ofercie Play Red Bull Mobile. Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia pojawił się również na stronach serwisu Groupon generując ogromne zainteresowanie. - Spodziewaliśmy się, że przygotowana wspólnie z operatorem Play oferta na smartfony ZTE RMB One wraz z pakietami startowymi Red Bull MOBILE przyciągnie wielu klientów, jednak tempo w jakim nabywców znalazło 2 tysiące egzemplarzy tych urządzeń przerosło nasze oczekiwania – relacjonuje Karol Milewski, CEO Groupon Shopping.

Sprzęt elektroniczny to według ostatnich sondaży jeden z najczęściej kupowanych przez Polaków prezent pod choinkę. Ponad 54% chce podarować bliskiej osobie nowy telefon bądź gadżet elektroniczny. Czemu nie smartfona Blade? Jego zalety wylicza Karolina Dzienia z ZTE Poland - nasze produkty w każdej klasie cenowej posiadają najlepsze parametry.  Smartfony firmy ZTE to ciekawe telefony o wielu funkcjach przy solidnym wykonaniu. Taka rekomendacja wydaje się jednak zbyteczna zważywszy, że w niespełna 17 godzin od zamieszczenia oferty przez serwis Groupon wyczerpano limit. - Specjaliści podkreślają, że była to najlepsza możliwa oferta smartfonów z systemem Android, dostępna w bezkonkurencyjnej cenie 299 zł! - dodaje Karol Milewski.Robert Kamiński
Źródło:
Tematy
Sprawdź, jak odebrać na start 24 000 punktów o wartości do 400 zł z kartą kredytową CitiBanku (RRSO 12,59%)

Sprawdź, jak odebrać na start 24 000 punktów o wartości do 400 zł z kartą kredytową CitiBanku (RRSO 12,59%)

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~napa
jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o zakupy grupowe, możecie coś polecić?
~kubiz
na jakich portalach zakupów grupowych jeszcze można kupić elektronikę?

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki