REKLAMA
Początek gorący, a to dopiero rozgrzewka! Ruszyły Wakacje na Giełdzie

    Studenci wybrali ING

    2009-06-01 12:40
    publikacja
    2009-06-01 12:40
    Ubezpieczenia na życie ING TUnŻ zostały uznane najlepszym produktem studenckim roku 2009. Zwycięski tytuł przyznano w kategorii "Studenckie Bezpieczeństwo", w ramach dziewiątej edycji plebiscytu "Studencki Produkt Roku".
    Konkurs organizowany jest przez Media Point Group, wydawcę magazynu "?Dlaczego" i portalu Korba.pl. Studenci wybrali najlepsze ich zdaniem produkty i marki, przyznając nagrody w 24 kategoriach. ING zwycięstwo przypadło w kategorii „Studenckie Bezpieczeństwo", w której nominowane były także: CU, PZU, ING, Warta, Generali.

    "Uznanie w oczach studentów to dla nas niezwykle ważne wyróżnienie. To sygnał, że nasza oferta cieszy się zaufaniem młodego pokolenia, które - wydawałoby się - przykłada niewielką wagę do zabezpieczania swojej przyszłości. Wybór ten wskazuje na to, że młodzi ludzie myślą o przyszłości, a troszcząc się o nią i swoje bezpieczeństwo wybierają ING. To ważna grupa docelowa, o której potrzeby także dbamy" - komentuje Anna Grzelońska, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w ING TUnŻ.

    Gala wręczenia nagród miała miejsce w Business Center Club. Uczestniczyli w niej reprezentanci świata mediów - dziennikarze z największych dzienników, stacji telewizyjnych i radiowych, magazynów i pism branżowych oraz przedstawiciele nominowanych i zwycięskich firm. W imieniu ING TUnŻ statuetkę odebrał Adam Gawryła, menedżer ds. produktu.

    / ING TUnŻ
    Źródło:
    Tematy
    Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.
    Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz

    Powiązane: Budżet rodziny

    Polecane

    Najnowsze

    Popularne

    Ważne linki