Spółki z GPW pod lupą analityka technicznego: Orlen, JSW, KGHM...

Kamil Zatoński2023-09-21 09:38redaktor
publikacja
2023-09-21 09:38

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze poświęconym analizie technicznej indeksów i spółek z GPW, który odbędzie się w czwartek, 21 września, o godz. 10.

Spółki z GPW pod lupą analityka technicznego: Orlen, JSW, KGHM...
Spółki z GPW pod lupą analityka technicznego: Orlen, JSW, KGHM...
fot. Marek Wiśniewski / / Puls Biznesu

Webinar poprowadzi prof. Krzysztof Borowski, znany i ceniony analityk, wykładowca SGH. Ekspert przeanalizuje wykres WIG, ciekawych jego zdaniem spółek, a także tych, zaproponowanych przez uczestników spotkania.

Spotkania odbywają się co dwa tygodnie. Dzięki nim masz dostęp do wiedzy i najświeższych analiz, by Twoje inwestycje były jeszcze bardziej przemyślane.

Obejrzyj poprzednie webinary>>

Czym jest analiza techniczna, jak na niej zarobić i w które spółki warto teraz zainwestować - obejrzyj webinar o podstawach analizy technicznej>>

Kamil Zatoński

Źródło:

Tematy
Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
j25piogol
Jaka analiza. Przecież widać co się dzieje. Spółka może mieć dobrą kondycję, przychody, rozwijać się a wystarczy że w USA jakieś dane trochę słabsze od oczekiwań o 0,01% i już panika, zaraz wszystkie spółki są przeceniane i lecą na pysk. Nie ważne jak się rozwijają jakie przychody jakie dane spółek z WIG ktoś w USA kichnął i już Jaka analiza. Przecież widać co się dzieje. Spółka może mieć dobrą kondycję, przychody, rozwijać się a wystarczy że w USA jakieś dane trochę słabsze od oczekiwań o 0,01% i już panika, zaraz wszystkie spółki są przeceniane i lecą na pysk. Nie ważne jak się rozwijają jakie przychody jakie dane spółek z WIG ktoś w USA kichnął i już krach na WIG. I jak tu analiza techniczna potrzebna nie ma co ten człowiek robić tylko owijać w bawełnę i za to mu płacą za stek bzdur. Wykresy co innego a giełda i tak swoje. Wykresy spółki pionowo w górę a akcje pionowo w dół bo ktoś w USA kichnął. WIG to zachodząca giełda, najsłabsza na świecie i ten pchli targ powinno się zamknąć i wstydu oszczędzić.
pietrek80
Dokładnie. Zresztą jaki sens ma analizowanie kursów akcji państwowych molochów skoro tam zmienia się wszystko jak w kalejdoskopie i niczego nie można być pewnym...

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki