REKLAMA

Spółka Starhedge kupiła dwie działki w Łodzi za 16,2 mln zł brutto

2016-12-28 14:28
publikacja
2016-12-28 14:28

Spółka Starhedge kupiła od spółki Viart dwie działki w Łodzi za 16,2 mln zł brutto - poinformowała Starhedge w komunikacie.

Spółka podała, że nabyła prawo własności nieruchomości o powierzchni 936 metrów kwadratowych i jednocześnie nabyła prawo użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej działkę o powierzchni 29 arów i 19 metrów kwadratowych.

Cena zostanie zapłacona ze środków własnych Starhedge. Kwota 10,5 mln zł zostanie zapłacona przelewem na rachunek bankowy sprzedającego, do 28 stycznia 2017 r., a kwota 5,7 mln zł do 31 marca 2017 r.

W komunikacie podano, że dla kupionych nieruchomości została wydana ostateczna decyzja Prezydenta Miasta Łodzi, zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę, budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym.

Pierwsza z nieruchomości jest niezabudowana, rozpoczęto na niej budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, natomiast druga nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym w stanie surowym zamkniętym.

Spółka Starhedge podaje, że kupiła nieruchomości w celach inwestycyjnych, z zamiarem finalizacji realizowanych na niej inwestycji pod nazwą "Apartamenty Mackiewicza", obejmującej budowę budynku zawierającego 80 mieszkań wraz z 85 miejscami parkingowymi, z czego 81 będzie zlokalizowanych w garażu podziemnym. (PAP)

pif/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
 Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Powiązane

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki