REKLAMA

Skotan podpisał z NCBiR umowę o dofinansowanie projektu w wysokości do 32,8 mln zł

2012-11-23 08:06
publikacja
2012-11-23 08:06

Skotan podpisał z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) umowę o dofinansowanie projektu do maksymalnej wysokości 32,79 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie. Projekt dotyczy badań i rozwoju technologii przerobu odpadów fosfogipsów poapatytowych występujących w postaci hałd odpadowych.

Zgodnie z umową Skotan zobowiązany jest do wdrożenia wyników badań przemysłowych lub prac rozwojowych w formie i zakresie określonym we wniosku o dofinansowanie, w terminie do 30 czerwca 2018 roku, nie później niż do 3 lat od zakończenia realizacji projektu.

Warunek ten nie będzie obowiązywał, jeśli "w trakcie realizacji projektu okaże się, że dalsze badania przemysłowe lub prace rozwojowe nie doprowadzą do osiągnięcia zakładanych wyników lub też, gdy sprawozdanie potwierdzające wykonanie tych badań lub prac albo analiza ekonomiczna i badanie rynkowe nie potwierdzą celowości wdrożenia wyników badań".

Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 50,3 mln zł, natomiast całkowita kwota wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem to 41,3 mln zł.

Okres kwalifikowalności wydatków do projektu, w którym spółka zobowiązana jest zakończyć realizację zakresu rzeczowego i finansowego projektu, kończy się 30 czerwca 2015 r. (PAP)

jow/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki