REKLAMA

Signal Iduna z nową ofertą dla sektora MSP

2010-10-28 11:20
publikacja
2010-10-28 11:20

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna wprowadza na rynek nowy produkt „Bezpieczna Firma”, skierowany do Małych i Średnich Firm. Przedsiębiorcy, którzy z niego skorzystają mogą ubezpieczyć stałe oraz podwyższone koszty działalności na wypadek przerwy w działalności gospodarczej, spowodowanej szkodą wynikającą ze zdarzeń losowych.


Dodatkowo „Bezpieczna Firma” oferuje możliwość ubezpieczenia spłaty odsetek od zaciągniętych kredytów i pożyczek oraz znacząco rozszerza zakres ubezpieczenia OC dla różnych branż.

Nowy produkt ubezpieczeniowy Signal Iduna jest dostępny dla szerokiego grona przedsiębiorców z sektora MSP i oferuje kompleksowe ubezpieczenie prowadzonej działalności. Oprócz standardowych zapisów dotyczących ubezpieczenia maszyn czy urządzeń elektrycznych, odszkodowania w przypadku aktów wandalizmu oraz ubezpieczenia maszyn przenośnych poza miejscem ubezpieczenia, wprowadzono kilka unikatowych opcji. Zalicza się do nich ubezpieczenie stałych kosztów działalności gospodarczej, ubezpieczenie drobnych prac remontowo-budowlanych a także ubezpieczenie spłaty odsetek od zaciągniętych przez przedsiębiorcę kredytów i pożyczek. Jego dodatkowym wyróżnikiem na tle konkurencji jest duży zakres ochrony dedykowany dla branż: handlowej, usługowej, produkcyjnej, budowlanej oraz turystycznej.

„Nasz nowy produkt powstał  w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klientów Signal Iduna. Wynikało z nich, że przedsiębiorcy potrzebują kompleksowej ochrony prowadzonej działalności oraz ubezpieczenia, które mogą dowolnie kształtować, w zależności od specyfiki prowadzonej przez siebie działalności. Bezpieczna Firma odpowiada na te potrzeby i oferuje program, w którym do standardowego zakresu ochrony można dołączyć dodatkowe opcje i tym samym dostosować go do indywidualnych potrzeb.” – mówi Sylwia Mikiel, Dyrektor Marketingu i PR z TU Signal Iduna.

Polisa „Bezpieczna Firma” obejmuje również odpowiedzialność cywilną, rozszerzoną o nowe ryzyka. Firmy budowlane mogą liczyć m.in. na ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody w podziemnych instalacjach i urządzeniach, a restauracje, w ramach pakietu, mają zapewnione ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wynikające z zatruć pokarmowych. Polisa zawiera również całkowicie nowe, nie występujące wcześniej w tego typu produktach, klauzule. Są nimi: ochrona ubezpieczeniowa szkód estetycznych, polegających na pomalowaniu, umieszczeniu napisów lub innych znaków graficznych na ubezpieczonym mieniu oraz wybranych szkód, które są bezpośrednim następstwem terroryzmu. Ponadto „Bezpieczna Firma” w ramach dodatkowej opcji zapewnia ochronę w postaci ubezpieczenia zdrowotnego powypadkowego dla właścicieli firm i ich pracowników.

„Bezpieczna Firma jest gwarantem bezpieczeństwa, gdyż obejmuje szerokie spektrum ryzyk związanych z prowadzeniem działalności, a tym samym spełnia wymogi coraz bardziej wymagających klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.” – podsumowuje Sylwia Mikiel, Dyrektor Marketingu i PR z TU Signal Iduna./ SIGNAL IDUNA
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Sprawdź jak zyskać nawet 420 zł z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać nawet 420 zł z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Powiązane

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki