Samsung wprowadza pionowy odkurzacz Flex Slim

Łatwy w użyciu, wielofunkcyjny i kompaktowy odkurzacz Samsung Flex Slim, dzięki swojej lśniącej fakturze, czarnej obudowie  i niebieskim wykończeniom, ciekawie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Urządzenie stanowi udane połączenie eleganckiego designu i zaawansowanej technologii.

Model SS7550 to bezprzewodowy i prosty w obsłudze odkurzacz, zaprojektowany tak, aby mógł być używany przez wszystkich domowników. Ponieważ nie ma worka, sposób jego opróżniania jest łatwy i higieniczny. Został wyposażony w specjalny półlitrowy pojemnik na nieczystości. Aby pozbyć się jego zawartości, wystarczy wyjąć zbiornik za pomocą przycisku i odchylić pokrywkę.

Odkurzacz Samsung Flex Slim, dzięki swojej pionowej i szczupłej budowie może stać samodzielnie, gdziekolwiek go zostawimy. Nie musimy martwić się, że urządzenie będzie uciążliwą przeszkodą w pomieszczeniu, w którym przerwiemy sprzątanie. Ponadto, jego kompaktowe rozmiary umożliwiają przechowywanie sprzętu w niewielkich pomieszczeniach, np. szafie.

Urządzenie składa się z dwóch części: stałej, pionowej obudowy oraz ukrytego w niej odkurzacza ręcznego. Pierwsza część idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu większych, regularnych powierzchni, zaś druga dotrze we wszystkie trudnodostępne zakamarki domu. Samsung Flex Slim jest tak lekki i poręczny, że mogą go używać nawet dzieci.

Aby zwiększyć skuteczność sprzątania, Samsung Flex Slim został wyposażony w obrotową szczotkę, która umożliwia nam swobodne odkurzanie. Możemy czyścić nim różne miejsca – nawet podłogę pod niskim stołem lub łóżkiem. Dzięki ruchomej, gumowej końcówce, która znajduje się po zewnętrznej stronie szczotki, czyszczenie kątów i krawędzi przebiega sprawnie i komfortowo. W odkurzaczu ręcznym mamy do dyspozycji dodatkowe końcówki – szczelinówkę i szczotkę do kurzu.

Samsung Flex Slim wyposażony jest w filtr powietrza HEPA, który zatrzymuje większość zanieczyszczeń, a także grzyby, bakterie i wirusy. Zaawansowany system dwukomorowy, dzięki technologii cyklonowego przepływu powietrza, pozwala zwiększyć ilość pochłanianego kurzu.  Cząstki pyłu i zanieczyszczeń są automatycznie przesiewane do zewnętrznej komory, i zostają w niej do czasu opróżnienia pojemnika.

Odkurzacz będzie dostępny w sprzedaży od października w sugerowanej cenie 749zł.


Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne