REKLAMA

Samsung ma problem z kolejnymi smartfonami. Samsung Galaxy S7 edge też się przegrzewa?

2016-10-24 09:22
publikacja
2016-10-24 09:22

W sieci pojawiły się doniesienia o drugim przypadku samozapłonu smartfonu Galaxy S7 edge. Model jest telefonem zastępczym, oferowanym w ramach wymiany felernych smartfonów Galaxy Note 7.

fot. / / thesun.co.uk

Samsung przez skandal związany z przegrzewającymi się bateriami w Samsungach Galaxy Note 7 jest teraz na celowniku internautów. Niedawno rozpoczął się program wymiany Note’ów na inny model i mogło się wydawać, że sprawa ucichnie. Jednak dyskusja odżywa na nowo. W ostatnich dniach podobny wypadek dotyczył modelu Galaxy S7 edge – donosi serwis PhoneArena.

Według anonimowej informacji jednego z operatorów komórkowych, jeden z klientów wrócił po dwóch tygodniach od wymiany wadliwego Galaxy Note 7 na Galaxy S7 edge. Okazało się, że nowy telefon również przegrzał się, powodując jego uszkodzenie. Do wypadku doszło podczas ładowania go standardową ładowarką dołączaną do smartfona.

Podobny przypadek odnotowano miesiąc temu na Filipinach, kiedy telefon zapalił się w rękach nastoletniej córki właścicielki urządzenia. Choć te dwa przypadki jeszcze wiosny nie czynią, rodzi to jednak obawy, że we flagowcu koreańskiego producenta obecna jest ta sama wada, która zmusiła go do wycofania swojego najnowszego modelu smartfonów.

MG

Źródło:
Tematy
Wybierz ubezpieczenie, które działa w szkole i poza nią! Kun online! >>

Wybierz ubezpieczenie, które działa w szkole i poza nią! Kun online! >>

Komentarze (36)

dodaj komentarz
~mietek
przecież na zdjęciu to nie jest s7 edge
~benek
a ja mam s6 i poza szybko rozładowującą się baterią nie stwierdziłem żadnych mankamentów.
~Czytelnik
Ale wada przegrzania zostaje wadom bez zgledu na porûwnania modeli
~Smok
Prwnie szubkie ładowanie jeśli yo to to a5 też może nato cierpiećpolecam starszego typu ładowarki o mniejszym amperze bo kolejne modele padma
~Gordon
Porównanie S7 do A5 to jak porównanie Porsche do Fiata jedno i drugie jeździ ale różnice są kolosalne
~gtrd
Widziały gały co brały. Wszyscy, którzy kupowali S7 śmiali się, że ja biorę a5 i jestem frajerem, że kiedyś s7 im się zwróci, że zapłacą i tak relatywnie mniejsze ratki za niego i co pewnie jakby wam nie wybuchały to byście dalej siedzieli cicho, a teraz protestujecie na ulicach... i co teraz Państwo ma dokładać wam z moich podatków.Widziały gały co brały. Wszyscy, którzy kupowali S7 śmiali się, że ja biorę a5 i jestem frajerem, że kiedyś s7 im się zwróci, że zapłacą i tak relatywnie mniejsze ratki za niego i co pewnie jakby wam nie wybuchały to byście dalej siedzieli cicho, a teraz protestujecie na ulicach... i co teraz Państwo ma dokładać wam z moich podatków. Nigdy! Samsunferzy!
~Passenger
Problem z psychiką, czy zwykły troll?

~Anty
A ja akurat mam S7 i A5, i w obydwu by coś się grzało. Nawet przy bardzo dużym wykorzystaniu procesora.
~gtrd odpowiada ~Passenger
Aleś smutny człowieku jak "ponury żniwiarz" jak nie zrozumiałeś mojej ironii
~Michał_
Mam A5 jestem zadowolony nic się nie dzieje

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki