REKLAMA

Znamy datę premiery nowych smartfonów Samsunga

2021-07-12 10:00
publikacja
2021-07-12 10:00
Znamy datę premiery nowych smartfonów Samsunga
Znamy datę premiery nowych smartfonów Samsunga
/ You Tube

Samsung już wkrótce pokaże debiutanckie modele składanych smartfonów, słuchawek bezprzewodowych, zegarków oraz standardowego telefonu. Znamy prawdopodobną datę premiery nowych urządzeń.

Premiera najnowszych składanych smartfonów, zegarków oraz słuchawek Samsunga odbędzie się 11 sierpnia 2021 r., wynika z doniesień Evana Blassa, jednego z najbardziej znanych i wiarygodnych źródeł informacji o nadchodzących debiutach. W połowie sierpnia Samsung przedstawi sześć nowych produktów:

  • Samsung Galaxy Z Fold 3,
  • Samsung Galaxy Z Flip 3,
  • Samsung Galaxy S21 FE,
  • Samsung Galaxy Watch 4 Active,
  • Samsung Galaxy Watch 4 Classic,
  • Samsung Galaxy Buds 2.

Evan Blass oprócz opublikowania informacji o prawdopodobnej dacie premiery, zamieścił także zdjęcia wszystkich urządzeń w kolorach, w jakich będą one dostępne w sprzedaży.

Podczas premiery Samsung przedstawi m.in. dwa nowe modele składanych smartfonów: Samsung Galaxy Z Fold 3 (rozkładający się wzdłuż dłuższej krawędzi) oraz Samsung Galaxy Z Flip 3 (rozkładanych wzdłuż krótszej krawędzi).

Samsung proponuje także nowe bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds 2, które kuszą atrakcyjnym designem oraz dwa nowe rodzaje zegarków: Samsung Galaxy Watch 4 Active oraz Samsung Galaxy Watch 4 Classic.

Według doniesień medialnych pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie daty premiery nowych urządzeń przez Samsunga.

DF

Źródło:
Tematy
Wybierz ubezpieczenie, które działa w szkole i poza nią! Kun online! >>

Wybierz ubezpieczenie, które działa w szkole i poza nią! Kun online! >>

Komentarze (2)

dodaj komentarz
bankster-kreator
Te wszystkie składaki z pofalowanymi matrycami to jakiś nieśmieszny żart i to jeszcze za kosmiczne pieniądze. Jedynym sensownym rozwiązaniem jest rozsuwany a nie rozkładany Oppo X który wyglada mniej więcej tak: https://youtu.be/8fyhVRvFbKM
ja3
To nigdy nie weszło do produkcji i nie zanosi się żeby miało się to zmienić. Za to samsung wypuszcza kolejną generację. LG niestety zrezygnowało ze swojego, a mieli fajny pomysł. Telefon ma przede wszystkim być gotowy szybko do użycia. Z drugiej strony trzeba dobrze przemyśleć zawiasy i przestrzeń pod ekranem, bo samsung fold czy To nigdy nie weszło do produkcji i nie zanosi się żeby miało się to zmienić. Za to samsung wypuszcza kolejną generację. LG niestety zrezygnowało ze swojego, a mieli fajny pomysł. Telefon ma przede wszystkim być gotowy szybko do użycia. Z drugiej strony trzeba dobrze przemyśleć zawiasy i przestrzeń pod ekranem, bo samsung fold czy motorola razr pozostawiają wiele do życzenia w tej kwestii.

Powiązane: Rynek telefonów i smartfonów

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki